You are not connected. Please login or register

Skins

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Skins Empty Skins Thu Mar 14, 2013 10:33 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nimalo laskav pogled na londonske tinejdžere, sjajna serija "Nabrijani" dočarava svijet droge, seksa, manipuliranja, poremećaja u prehrani, sve na prilično sirov način, uz velikodušnu količinu psovki i pogana jezika, i još obilatije doze golotinje na ekranu. Zvuči skandalozno, ali nije bez podloge.

Bilo ih je dosta koji su "Nabrijane" kritizirali da ovakvim sadržajima mame publiku, ali zapravo ne nude ništa novo, no oni koji je brane (mi! mi! mi!) smatraju kako, ako se i već i ne ponašaju svi tinejdžeri kao "Nabrijani", dobar dio njih rado će se prepustiti i drogi i seksu, dok se vrlo malo tinejdžera u stvarnom svijetu može naći kako u opuštenim trenucima, dovoljno daleko od roditeljskih ili profesorskih ušiju, govore kao da su progutali bonton. "Nabrijani" su zanimljivi i po tome što svake dvije sezone potpuno promijene glumačku ekipu na čemu im, iako nam bude žao što nekih likova više nema (na primjer manipulatora Tonyja, ma kako gadan bio), iskreno zahvaljujemo, jer konačno imamo tinejdžere koji sa završetkom serije ne ulaze u treću dob.

2Skins Empty Re: Skins Tue Apr 02, 2013 6:19 am

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

Obožavana.
Ne volim drugu generaciju, al zato prvi i treću obožavam. Ne znam koju više.
Verovatno sam jedina koja ne obožavaaaaaa Effy. Ja je ne volim.
Omiljeni likovi su mi Cass, Sid, Tony, Grace, Rich, Chris i Jal.
A šipujem koga stignem, najviše Chrisa i Jal i Grace i Richa. :)

http://kazandmatt.tumblr.com

3Skins Empty Re: Skins Tue Jun 10, 2014 8:12 am

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Počela sm gledati, zanimljivo je.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum