You are not connected. Please login or register

Somebody call the doctor before I OVERDOSE

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Message [Page 3 of 4]

51Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Sun Mar 31, 2013 4:54 am

Seoulite

Seoulite
Just saying, you can do better
Obožavam je! I am... Sasha Fierce i 4 su tako savršeni albumi. Omiljene pesme: Best Thing I Never Had, Halo, 1+1, I Was Here, If I Were a Boy, Countdown i još par njih. Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 4191362722 Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 1763516357
I jako, JAKO bih voleo da odem na njen koncert sad 15. aprila u BG, ali najverovatnije neću ići. (A BIO BI MI TAKAV SAVRŠENI POKLON JER MI JE ROĐENDAN 12. APRILA) sad sad

View user profile

52Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Sun Mar 31, 2013 5:43 am

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Aaaaaa. Štete:(
Jbg:P
Gangam Style? lol

View user profile

53Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Sun Mar 31, 2013 9:07 am

Seoulite

Seoulite
Gangnam style je pesma koja stvarno ima ritam i veoma mi se dopada(možda tako mislim jer sam KPOP fan), ali je smorila baš zbog tog plesa i što je sad svako zna. Ali drago mi je što je bar neki KPOP dostigao toliku popularnost. ^w^
P.S: Nervira me kad neko kaže da je on Kinez, ljudi to mešaju. ._.

View user profile

54Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Sun Mar 31, 2013 9:26 am

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator
Omiljeni deo Ludih godina? :D

Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Tumblr_mx9n2kjzzo1rjm3l7o1_500
View user profile http://kazandmatt.tumblr.com

55Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Sun Mar 31, 2013 9:44 am

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Pa i nije Kinez:D
Koreanac jel? I guess so.
Doctor Who?

View user profile

56Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Sun Mar 31, 2013 10:57 am

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Gledaš li Pretty Little Liars? Ako gledaš,šta misliš ko je A? I koji likovi su ti omiljeni?

View user profile http://annicaphotography.tumblr.com/

57Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Sun Mar 31, 2013 12:37 pm

Seoulite

Seoulite
gotcha. wrote:Omiljeni deo Ludih godina? :D
sviii :3
Josipa. wrote:Pa i nije Kinez:D
Koreanac jel? I guess so.
Doctor Who?
Korejac je, tako se valjda pravilno kaže. xD
Ne gledam. XD
ProkletaKučka wrote:Gledaš li Pretty Little Liars? Ako gledaš,šta misliš ko je A? I koji likovi su ti omiljeni?
Počeo sam da gledam, 3 epizode sam odgledao, nikako da nađem vremena da odgledam još, sve neke obaveze. :/

View user profile

58Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Sun Mar 31, 2013 1:03 pm

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Biće biće:D
Veliki Brat?

View user profile

59Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Mon Apr 01, 2013 6:46 am

Ja sam ti čačanka devojkaaa :3
Al' živim ovdeee :'(
Jesi bio kad u Crnoj Gori?

Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Tumblr_monkpiDTUr1rax0j5o5_250Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Tumblr_monkpiDTUr1rax0j5o6_250
Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Tumblr_monkpiDTUr1rax0j5o3_250Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Tumblr_monkpiDTUr1rax0j5o1_250
Can’t you see it’s me who own the night?
View user profile

60Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Mon Apr 01, 2013 7:01 am

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator
DOMINAAAAAAAAAAAAACIJA! hahah
Šta voleš u Čačku najviše? :D

Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Tumblr_mx9n2kjzzo1rjm3l7o1_500
View user profile http://kazandmatt.tumblr.com

61Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Mon Apr 01, 2013 11:26 am

Seoulite

Seoulite
Josipa. wrote:Biće biće:D
Veliki Brat?
AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA AVA KRALJICA KAKO JE GLUPA GLEDAM DA SE NASMEJEM ETO TO.
contagious.love wrote:Ja sam ti čačanka devojkaaa :3
Al' živim ovdeee :'(
Jesi bio kad u Crnoj Gori?
Jesam dva-tri puta. xD
gotcha. wrote:DOMINAAAAAAAAAAAAACIJA! hahah
Šta voleš u Čačku najviše? :D
Pa mnogo toga. VolEM park, volim Merkator, volim trg, volim bazene xD itd. xD

View user profile

62Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Tue Apr 02, 2013 9:38 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise
Ex yu rock. Slušaš li? Šta?

Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Large

We are all searching for someone whose
demons play well with ours.
View user profile http://kidnappedangel.tumblr.com/

63Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Tue Apr 02, 2013 10:04 am

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
HAHAHAHAHAH,kraljica je:D
A ona Maja užasna i Uroš s njom:O

View user profile

64Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Thu Apr 04, 2013 9:33 am

Seoulite

Seoulite
insane soldier. wrote:Ex yu rock. Slušaš li? Šta?
onako, moglo bi se reći. Uglavnom Parni Valjak, EKV, Crvena jabuka, Azra, Haustor, i još par njih. :)
Josipa. wrote:HAHAHAHAHAH,kraljica je:D
A ona Maja užasna i Uroš s njom:O
Ma duše moje <3

View user profile

65Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Sun Apr 07, 2013 11:02 am

Seoulite

Seoulite
Može neko da me pita? :D

View user profile

66Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Sun Apr 07, 2013 11:21 am

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Eto mene :P

Šta reče duše? Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 3268751438

View user profile

67Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Sun Apr 07, 2013 9:38 pm

Šta misliŠ o Avi? xD

Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Tumblr_monkpiDTUr1rax0j5o5_250Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Tumblr_monkpiDTUr1rax0j5o6_250
Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Tumblr_monkpiDTUr1rax0j5o3_250Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Tumblr_monkpiDTUr1rax0j5o1_250
Can’t you see it’s me who own the night?
View user profile

68Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Mon Apr 08, 2013 9:20 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

69Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Sat Apr 13, 2013 11:53 am

Seoulite

Seoulite
contagious.love wrote:Šta misliŠ o Avi? xD
koja je to carica sa svojim odvalama :'D
unbreakable. wrote:https://www.youtube.com/watch?v=TpMAfJv7J2Y što misliš o pjesmi? :3
jaoooj, sećam se da sam je prvi put čuo sa 5 godina tako, dobra je, samo što ne volim Jugu, šta ćeš. :D

View user profile

70Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Sat Apr 13, 2013 12:32 pm

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
The Script?

View user profile

71Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Sun Apr 14, 2013 3:09 am

Seoulite

Seoulite
ne slušam. :)

View user profile

72Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Fri Apr 19, 2013 4:00 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise
Zašto Supernatural? (Opširno :3)

73Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Fri Apr 19, 2013 11:12 am

Seoulite

Seoulite
Ajoj, pa supernatural sam tek počeo da gledam, od skora, tako da neću moći puno da pišem, ali:
RADNJA I DESTIEL DEFINITIVNO!

View user profile

74Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Fri Apr 19, 2013 9:32 pm

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise
Na kojoj si epizodi i sezoni?

75Somebody call the doctor before I OVERDOSE - Page 3 Empty Re: Somebody call the doctor before I OVERDOSE on Wed Apr 24, 2013 10:55 am

Seoulite

Seoulite
1 sezona, ja mislim da nisam dalje gledao od 8. epizode, ne mogu da stignem, breee, ne znam kad sam gledao, kao da ne znam više o spnu, samo znam za destiel, da snime samo sa deanom i castielom bilo bi epic xD

View user profile

Sponsored content

Back to top  Message [Page 3 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next