You are not connected. Please login or register

my life,my decision,my hopes, my fuck!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1my life,my decision,my hopes, my fuck! Empty my life,my decision,my hopes, my fuck! Wed May 22, 2013 3:53 am

irresistible.

irresistible.
FE novinar
FE novinar

Dear,dear,diary,
Ovo je prvi put da ću te vidjeti. I naravno radujem se tome. Volim nove i neistražene stvari.Da ti odmah kažem,samouvjerena sam,pa ako ti se nekada, u budućnosti budem 'hvalila' nemoj se ljutiti. Uglavnom, bit' će mi drago. Vjeruj mi, ostat' ću ti vjerna,jer sam takva osoba. Nisam onakva kao neki, da te volim,a onda te odbacim kao prljavu krpu. NE! Nisam takva! Ne,ne bi si nikada mogla oprostiti da nekome priuštim takvu ''uživanciju''! Meni su, ipak neki i priuštili. Sreća! Kako sam ti ja srećna!

Život nekada zna biti veoma nepošten. Čovjek bude dobar,a život ga baš drugčije tretira!

Inače,imam 14 godina. Živim u Sarajevu,BiH.Imam najj prijateljicu koja je na forumu:''Fabulous explosion'' (Jasmina,Jacka). Ona je mng fina i poštena. Volim je,i nekako ona mi je jako bliska. Obožavam Selenu Gomez,Demi Lovato,Miley Cyrus mi je onako,Emillie De Forest je zasluženo pobijedila na Eurosongu,na kojem su mogli učesnici pjevati pjesme na svojim jezicima,a nisu,već su na engleskom,kao da je on centar svijeta...

Voli te tvoja Ariana,♥
See ya next time,In my new adventure, my new life!

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum