You are not connected. Please login or register

Jamie Lynn Spears: “Rodila sam sa 16 ali nisam htela da ulepšavam tinejdžersku trudnoću”

+4
flocon de neige.
fuckingNightmare†
Nora
ProkletaKučka
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Jamie Lynn Spears: “Rodila sam sa 16 ali nisam htela da ulepšavam tinejdžersku trudnoću” Jamie_Lynn_Spears_03
Mlađa sestra pop zvezde Britney Spears, glumica Jamie Lynn Spears izjavila je američkim medijima da žali zbog svog ponašanja kad je zatrudnela sa 16 godina. Jamie kaže da je moglo delovati kao da ulepšava tinejdžersku trudnoću.
Jamie Lynn Spears: “Rodila sam sa 16 ali nisam htela da ulepšavam tinejdžersku trudnoću” Jamielynnspears02
Rodila je kćerku Maddie s tadašnjim dečkom Caseyjem Aldridgeom, a u Glamour magazinu se izvinila mladim devojkama koje su je idealizovale u to vreme. “U to vreme sam nastupala u dečjem šou Nickelodeonu i bilo mi je strašno neprijatno da nekoga tražim da mi propiše sredstva za zaštitu od trudnoće. Ali nisam želela da ulepšavam tinejdžersku trudnoću”, iskreno je izjavila Jamie Lynn. Mlada glumica je dodala da je osećala i da je odgovornost za to što joj se dogodilo: “Osećala sam se odgovornom za sve mlade devojke i njihove majke koje sam verovatno zbunila i izneverila. Izvinjavam se za to”.
Jamie Lynn Spears: “Rodila sam sa 16 ali nisam htela da ulepšavam tinejdžersku trudnoću” Jamielynnspears01
Slatka plavušica kaže da je veliku podršku našla u slavnoj sestri Britney: “I ona ima dvoje dece. Velika je stvar što smo povezane, ne samo kao sestre, nego i kao majke. Razlika u godinama doprinosi našem dobrom odnosu. Ona je 10 godina starija od mene. Da je obična 20-godišnjakinja, teško bih se mogla poistovetiti s njom”.


bravo.rs

http://annicaphotography.tumblr.com/

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa tko joj je kriv što je tako nemarna da ne koristi zaštitu -.-
Sada mi se iskreno se*e od ovog teksta. Želi vratiti slavu pa priča gluposti. Ma.. -.-

fuckingNightmare†

fuckingNightmare†
You're so good! Wanna marry me?
You're so good! Wanna marry me?

Nora wrote:Pa tko joj je kriv što je tako nemarna da ne koristi zaštitu -.-
Sada mi se iskreno se*e od ovog teksta. Želi vratiti slavu pa priča gluposti. Ma.. -.-

Al ono baš.-.-

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Najgore od svega je što govori da je u Britni imala najveću podršku a sećam se kad sam još pre čitala njene intervjuje kako joj Britni nije pomagala,bla bla.

http://annicaphotography.tumblr.com/

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

fuckingNightmare† wrote:
Nora wrote:Pa tko joj je kriv što je tako nemarna da ne koristi zaštitu -.-
Sada mi se iskreno se*e od ovog teksta. Želi vratiti slavu pa priča gluposti. Ma.. -.-

Al ono baš.-.-

U potpunosti se slažem sa vama ^^

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Jaoo..^^
Glupost,ali je mnei ona mnogo simpatichna (:

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nora wrote:Pa tko joj je kriv što je tako nemarna da ne koristi zaštitu -.-
Sada mi se iskreno se*e od ovog teksta. Želi vratiti slavu pa priča gluposti. Ma.. -.-

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Pa sve ste vec rekli...mislim ko joj je kriv sxto se pravila pametna pa nije koristila zasxtitu?

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa sama je kriva, sta sad tu s*re -.-

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum