You are not connected. Please login or register

Katy Perry: Ja sam budala!

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Katy Perry: Ja sam budala! Empty Katy Perry: Ja sam budala! Fri Feb 24, 2012 2:37 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Katy Perry: Ja sam budala! Katy1

Pevačica Katy Perry oseća se kao budala. Naime, pevačica se u intervjuu za američki Life&Style magazin osvrnula na svoj propali brak sa Russellom Brandom.

Iako mu je poverovala da se promenio i da je drugi čovek, kada je pristala da se uda za njega, oktobra 2010. godine, na kraju se ispostavilo da Russel nije bio potpuno iskren prema Katy.

“Ja sam takva budala”, navodno je Katy nedavno rekla svom bliskom prijatelju. “Verovala sam mu”.

Prema pisanju američkih tabloida, Russel je brzo preboleo svoju sada već bivšu ženu – neretko se provodi po Los Anđelesu, gde je počeo da ga bije glas ljubitelja veza na jednu noć.

“Katy je veoma potrešena što je tako brzo preboleo. Šokirala se kada je čula da se ponovo zabavlja i kupi devojke po klubovima. To jako utiče na nju, oseća se poniženom i ranjenom”, kaže izvor.

Izvor:Tračara

http://kidnappedangel.tumblr.com/

2Katy Perry: Ja sam budala! Empty Re: Katy Perry: Ja sam budala! Fri Feb 24, 2012 6:00 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ajooj!

3Katy Perry: Ja sam budala! Empty Re: Katy Perry: Ja sam budala! Sat Feb 25, 2012 3:47 am

indelible.

indelible.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Jadna..

4Katy Perry: Ja sam budala! Empty Re: Katy Perry: Ja sam budala! Sat Feb 25, 2012 9:01 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Hahaha,draga Katy potpuno se slazem sa tobom...basx si budala

5Katy Perry: Ja sam budala! Empty Re: Katy Perry: Ja sam budala! Sat Feb 25, 2012 11:01 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

A mica :'(

6Katy Perry: Ja sam budala! Empty Re: Katy Perry: Ja sam budala! Sat Mar 03, 2012 3:45 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum