You are not connected. Please login or register

Clive Davis demantovao da radi na filmu o Whitney Houston

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Clive Davis demantovao da radi na filmu o Whitney Houston SIPA_00377052_000001

Clive Davis, dugogodišnji bliski prijatelj Whitney Houston, demantovao je medijske navode o tome da upravo on radi na snimanju filma o životu slavne pevačice.

Clive Davis demantovao da radi na filmu o Whitney Houston Sipa00377052000005

Američki mediji su se ovih dana, podsetimo, raspisali o tome kako bi Whitney kao devojčicu trebala da glumi Willow Smith, dok je za ulogu odrasle pevačke dive najizglednija Rihanna, iako se kao moguće glumice za ulogu spominju i Jennifer Hudson, Vivica A Fox, Jordin Sparks i Brandy, ali po svemu sudeći, u tome nema istine.

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Bilo bi lijepo da radi :)

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nervira me to što odjednom svi toliko skaču oko nje, a gdje su bili par mjeseci prije nego što je umrla. U novinama ja već mjesecima nisam nikakvu novost vidjela o njoj, ali sada ju odjednom svi vole i poštuju javno. To su radili i za Amy i za bilo koju zvijezdu koja je umrla. Ubite se. Oni koji su je voljeli i pratili sjećati će je se, njima ne trebaju nikakvi filmovi i neka preseravanja. Loše mi je od toga. -.-

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nora wrote:Nervira me to što odjednom svi toliko skaču oko nje, a gdje su bili par mjeseci prije nego što je umrla. U novinama ja već mjesecima nisam nikakvu novost vidjela o njoj, ali sada ju odjednom svi vole i poštuju javno. To su radili i za Amy i za bilo koju zvijezdu koja je umrla. Ubite se. Oni koji su je voljeli i pratili sjećati će je se, njima ne trebaju nikakvi filmovi i neka preseravanja. Loše mi je od toga. -.-

slazem se

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Nora wrote:Nervira me to što odjednom svi toliko skaču oko nje, a gdje su bili par mjeseci prije nego što je umrla. U novinama ja već mjesecima nisam nikakvu novost vidjela o njoj, ali sada ju odjednom svi vole i poštuju javno. To su radili i za Amy i za bilo koju zvijezdu koja je umrla. Ubite se. Oni koji su je voljeli i pratili sjećati će je se, njima ne trebaju nikakvi filmovi i neka preseravanja. Loše mi je od toga. -.-
slazem se

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum