You are not connected. Please login or register

Brad ispričao Maddoxu o Jennifer, Angelina dobila napadaj

+6
stella luna.
Djavo.
Voe.Emilie♥
●Nemesis●
bloodless.Queen
Nora
10 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Brad ispričao Maddoxu o Jennifer, Angelina dobila napadaj GetImage

Iznenađujuće, ali noga Angeline Jolie koju je izbacila pozirajući na crvenom tepihu na dodjeli Oscara nije završila na naslovnicama svih američkih tabloida. Magazini In Touch Weekly i OK tvrde da je vjenčanje Angie i Brada otkazano. Zašto? Zbog Jennifer Aniston!

Slavni par se žestoko posvađao zbog Angelinine ljubomore na Bradovu bivšu suprugu Jennifer Aniston, pa je vjenčanje para stavljeno izvan dnevnog reda, piše OK. Naime, prema pisanju tog tabloida, desetogodišnji Maddox pitao je oca tko je Jennifer i Brad mu je odgovorio.

'Brad nije znao da je Angelina kod kuće i rekao je Maddoxu istinu - da je Jennifer žena koju je prije jako volio i da je s njom bio u braku', rekao je izvor za magazin. 'Ali, onda je Angelina ušetala u sobu.'

Glumica je bila bijesna na Brada iz nekoliko razloga. 'Brad je mislio da je poduzeo sve potrebne mjere opreza i nikad nije pomislio da će se njegova djeca raspitivati o Jennifer', kaže izvor. No, dogodio se internet!

'Angie je poludjela i rekla mu je da je glupo što ne nadzire Maddoxovo korištenje interneta', navodi izvor. 'Ona zna da je ovo samo početak. Oni imaju šestero djece koja će odrastati i željeti znati sve o prošlosti svojih roditelja.'

Izvor također tvrdi da je Jen još uvijek bolna točka za Angie te da je nakon što je Maddox napustio sobu ona bila izvan sebe i da je vikala na Brada govoreći da se 'nije htjela udati za nekoga tko bi bio u braku s Jennifer Aniston'.

Nakon što su razmijenili neugodne riječi, Brad je sjeo na svoj motor, a situacija se otada nije promijenila.

Izvor: Tportal.hr

bloodless.Queen

bloodless.Queen
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

OMG... bas mi je zao. :(

http://bloodlessqueen.tumblr.com/

●Nemesis●

●Nemesis●
I see some sweat on you
I see some sweat on you

Vecita drama..
Mada mislim da je Angelina malo preterala..

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Iskreno mislim da je Angelina preterala...nekad je nekog drugog voleo nije mu ona jedina zena u zivotu,kao sto ni on njoj sigruno jedini muskarac xD Ko da je bitno sto je bio sa Jenifer u braku...to je proslost vazno je da sad nju voli xD

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Čitam ovaj tekst i mislim si "Ma jel ova žena normalna?!"..
Jednostavno nemam komentara.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Stvarno,njena ljubomora i kretenizam nemaju granica -.-
Boze me sachuvaj!basx kao sxto je Andrea rekla od prosxlosti se ne moze pobeci ali valjda je bitna sadasxnjost a ne prosxlost

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ova Angelina je pukla totalno...NMG da verujem...Debilizam totalni -.-

indelible.

indelible.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

A to što je ona bila u vezi sa narkomanom? Ha xD
Bože me sačuvaj
1. ako je istina onda je preterala. Gah pa šta ako je bio sa Jenifer? To je bilo pre nje i apsolutno ima pravo da priča tako sa svojom decom ^^
2. ali ljudi to su ipak novine xDDD

Draco's bitch ♥

Draco's bitch ♥
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Jao jao, koja likusa, ja ne verujem, haos, znaci ona je pukla, i ima pravo sto je ljubomorna na Jennifer, jer je Jennifer jedno milion puta bolja od nje, u svakom smislu, al sam se iznervirala sad xD
Al ozbiljno, mnogo me nervira -.-

Анђела^^

Анђела^^
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

●Nemesis● wrote:Vecita drama..
Mada mislim da je Angelina malo preterala..

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum