You are not connected. Please login or register

Casper me dira baš kako treba

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Casper me dira baš kako treba Empty Casper me dira baš kako treba Thu Mar 15, 2012 12:50 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Casper me dira baš kako treba GetImage

Jennifer Lopez rekla je svom menadžeru što je oduševljava kod njenog dečkića Caspera

'Došao je u pravom trenutku i dira me točno onako kako mi odgovara', objasnila je Jennifer Lopez svom menadžeru zašto je upravo Casper Smart njen odabir.

Dodala je kako se uz 18 godina mlađeg izabranika osjeća odlično, te da u vezi s njim, nekako očekivano, dobiva sve što joj je nedostajalo u braku s Marcom Anthonyjem.

Sam menadžer Benny Medina, koji je dušu otvorio Vanity Fairu, dodao je: 'Oduvijek sam priželjkivao da upozna nekog normalnog muškarca u kojeg će se zaljubiti normalnim putem, a ne da započne vezu samo zato što je tip opsjednut njome i ne da joj mira', rekao je, dodavši kako pjevačica prebrzo popusti toj opsesiji kod muškaraca i započinje s njim ozbiljnu vezu koja zapravo nije ono što ona želi.

Izvor: Tportal.hr

2Casper me dira baš kako treba Empty Re: Casper me dira baš kako treba Thu Mar 15, 2012 5:55 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Hahahaha,pa super onda xD

3Casper me dira baš kako treba Empty Re: Casper me dira baš kako treba Thu Mar 15, 2012 8:57 am

Sexlena Hotmez.

Sexlena Hotmez.
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

what the? gospode :|:

4Casper me dira baš kako treba Empty Re: Casper me dira baš kako treba Thu Mar 15, 2012 9:48 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nije joj ovo trebalo, ipak je majka dvoje djece i nema baš 20 godina..

5Casper me dira baš kako treba Empty Re: Casper me dira baš kako treba Thu Mar 22, 2012 2:48 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum