You are not connected. Please login or register

Je li Jennifer Aniston konačno trudna?

+4
heartbreaker.♥
Draco's bitch ♥
Djavo.
Nora
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Je li Jennifer Aniston konačno trudna? Empty Je li Jennifer Aniston konačno trudna? Thu Mar 15, 2012 12:51 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Je li Jennifer Aniston konačno trudna? GetImage

Uoči prve godišnjice veze Jennifer Aniston i Justin Theroux hvale se prijateljima da su im se ostvarili svi snovi i da su spremni zasnovati obitelj

Jennifer i Justin prijateljima govore da se žele što prije vjenčati, a mnogi vjeruju da bi na godišnjicu veze mogli objaviti sretnu vijest, piše američki tabloid Life&Style. Oni navode da je glumica vjerojatno u drugom stanju jer u zadnje vrijeme prilikom pojavljivanja u javnosti pokušava prikriti trbuščić, a na oskarovskim je zabavama izbjegavala alkoholna pića.

'U Hollywoodu se sve glasnije priča da je Jennifer vjerojatno trudna. Vidio sam je prošli tjedan i nije se prestala smiješiti. Djelovala je manje mišićavo i vitko nego inače, a u haljini koju je nosila ocrtavao joj se trbuščić', rekao je za Life&Style neimenovani izvor.

'Oduvijek sam željela djecu. Želim imati sve to', rekla je svojedobno glumica, koju američki tabloidi barem nekoliko desetaka puta godišnje proglase trudnom.

Glumica ne krije, barem ne u krugu prijatelja, da se želi što prije udati za Justina, a navodno mu je dala rok da se vjenčaju do kraja godine.

'Ljudi me stvarno žele vidjeti u ulozi majke, udanu i bosonogu i trudnu u kuhinji. A ja samo želim reći - opustite se, dogodit će se i to.'

Nakon propalog braka s Bradom Pittom i jednako neuspješnih veza s Johnom Mayerom i Vinceom Vaughnom, Jennifer je, čini se, pronašla idealnog muškarca u Justinu Therouxu.

Izvor: Tportal.com

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

'Ljudi me stvarno žele vidjeti u ulozi majke, udanu i bosonogu i trudnu u kuhinji. A ja samo želim reći - opustite se, dogodit će se i to.'
awww,nadam se da ce joj se ostvariti :)

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Duša moja lijepa. <3333
Bilo bi prelijepo da je istina! (:

Draco's bitch ♥

Draco's bitch ♥
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

A dusa ^^
Nadam se da jeste ^^

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nora wrote:Duša moja lijepa. <3333
Bilo bi prelijepo da je istina! (:

bloodless.Queen

bloodless.Queen
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Daj Boze da jeste, bilo bi mi mnogo drago. :D ^^

http://bloodlessqueen.tumblr.com/

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:
'Ljudi me stvarno žele vidjeti u ulozi majke, udanu i bosonogu i trudnu u kuhinji. A ja samo želim reći - opustite se, dogodit će se i to.'
awww,nadam se da ce joj se ostvariti :)

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Bilo bi lepo da jeste <3

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum