You are not connected. Please login or register

Cheryl Cole odlučila da tuži tabloid zbog izmišljotina

+2
Djavo.
Sky
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Cheryl Cole odlučila da tuži tabloid zbog izmišljotina CherylCole_LosAngelesFebruary102012_-6

Naime, časopis Now objavio je kako je lepa britanska pevačica u vezi s reperom MC Harveyjem, nekadašnjim članom grupe “So Solid Crew”.

Cheryl Cole odlučila da tuži tabloid zbog izmišljotina Cherylcolelosangelesfebr

U članku, Harvey tvrdi da su se on i Cheryl zbližili 2010. godine, nakon što se ona razvela od muža, Ashleya Cola. “Privlačili smo jedno drugo…Znali smo se godinama. Ali onda smo počeli da se poveravamo jedno drugom. Razgovori koje smo imali…to je bilo kao dvoje ljudi koji su prošli kroz mnogo toga i cene jedno drugo zbog toga.”, rekao je reper.

Cheryl Cole odlučila da tuži tabloid zbog izmišljotina Cherylcolelosangelesfebr

Cheryl ističe da njih dvoje nikad nisu bili u vezi a Harvey je kasnije priznao da su samo pričali preko e-maila i da nikad nisu izlazili. Pevačica sad tuži pomenuti časopis i zahteva od njih da ubuduće ne objavljuju ovakve navode o njoj.

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

I mene nervira kad chujem neku laz o sebi a kako li je njima,koji su poznati pa ceo svet sazna za to?
Neka ih tuzi

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

LoveSongs.They Kill Me wrote:I mene nervira kad chujem neku laz o sebi a kako li je njima,koji su poznati pa ceo svet sazna za to?
Neka ih tuzi

Sexlena Hotmez.

Sexlena Hotmez.
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Samo napred!

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa dobro, to im je posao, a ona se već morala naviknuti na laži i tračeve, ali dobro neka ih tuži.. :p

Анђела^^

Анђела^^
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

na njenoj sam strani, nemaju preča posla

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum