You are not connected. Please login or register

Ups! Previše blještavila za Jennifer Lopez

+5
stella luna.
Djavo.
heartbreaker.♥
fallen.unicorn
Nora
9 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Kamenčići, šljokice i perlice svi volimo barem povremeno vidjeti na svojoj garderobi. Baš kao i J.Lo željnoj što brže i efikasnije privući pažnju i osjetiti dodir glamura u svakom trenutku. Na večeri sa svojim partnerom zaista je bila glam, ali zbog pažnje koju su joj osigurali blicevi fotografa, imala je i manji stilistički propust
Ups! Previše blještavila za Jennifer Lopez 60591575

U Hollywoodu svaku večer može biti tulum ili party na kojem se slavi kao da je Nova godina. Upravo takve mogu biti i odjevne kombinacije, upadljive i blještave, uvijek spremne na najveće izazove u natjecanju glamura.

Takva je bila i haljina Jennifer Lopez koju je odjenula za večeru sa svojim 24 godina starim partnerom Casperom Smartom. Svoj zvjezdani status multiplicirala je motivom zvjezdica na blještavoj haljini u potpunosti prekrivenoj šljokicama.

Pjevačica, koja je brendiranjem vlastitog imena, postala izuzetno uspješna poslovna žena voli upadljive kreacije idealne za potenciranje njezinog obrisa tijela. Svjetlucave tkanine u tome joj uvelike pomažu, no one mogu kriti i neke stilističke zamke, pogotovo uz nespretnu rasvjetu.

Reflektiranje blještavila svjetlucavih aplikacija na licu nije nikakav neoprostiv propust, no vodite računa o toj zamci ukoliko se spremate na fotografiranje. U protivnom biste mogli postići 'anti-paparazzi' efekt, odnosno simpatičan stilski gaf zbog kojeg će vam nakon pregledavanja fotografija biti žao što ga niste izbjegli.
Ups! Previše blještavila za Jennifer Lopez 60591612

Ukoliko volite 'ljeskave' odjevne komade obratite pažnju na nekoliko pravila:

1. Kroj mora biti jednostavan i pratiti liniju tijela. Svakako izbjegavajte voluminozne modele kako biste izbjegli izgled primjereniji kostimiranoj zabavi.
2. Po mogućnosti izaberite jednobojni model jer ćete ga tako lakše uskladiti s modnim dodacima.
3. Idealne su metalik i zagasite boje. Nijansa zlata, bakra, srebra, crna kao i ona boje šljive i tamno-ljubičaste također su dobar izbor.
4. Modni dodaci neka budu u boji dragog kamenja. Kako biste naglasili haljinu modne dodatke obojite nijansama dragog kamenja poput smaragda, rubina, safira ili opala.
Ups! Previše blještavila za Jennifer Lopez 60591574

Izvor: Zadovoljna.hr

fallen.unicorn

fallen.unicorn
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Jaka stvar. :P
Imam ja jedan duks sa sljokicama,i na suncu mi je lice od toga svo svetlelo,sta sad.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Stvarno ne nam kako se uspjela tako zasjajiti, izgleda retardirano.. :p

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Jao sto shljashti...ne stoji joj nikako.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Haljina je grozna,i stvarno izgleda ko kreten na slikama xD

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Nora wrote:Stvarno ne nam kako se uspjela tako zasjajiti, izgleda retardirano.. :p

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

crazy.Blonde wrote:Katastrofa.

Haljina je kao novogodisnja.Te zvezde su mi previse decije.
Sandale izgledaju jeftino i ocigledno ne zna da hoda u njima.
Ne svidja mi se. :((:

https://weheartit.com/KrisVukovic

Sexlena Hotmez.

Sexlena Hotmez.
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Ne svidja mi se haljina,nimalo.

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Haljina je grozna

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum