You are not connected. Please login or register

Intervju s Victoriom Justice: “Privlači me Chris Martin”

+2
stella luna.
Sky
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Intervju s Victoriom Justice: “Privlači me Chris Martin” Victoria_Justice_01

Glumica i pevačica doživela je veliki uspeh svojom serijom “Victorious” a nedavno je proglašena i za omiljenu TV glumicu na Kids’ Choice Awards.

Intervju s Victoriom Justice: “Privlači me Chris Martin” Victoriajustice02

U intervjuu za Parade, 19-godišnja devojka pričala je o izlascima s momcima, muzici i glumi.

O tome da li bi izlazila s nekim poznatim ili ne: “Još uvek pokušavam da ukapiram kako funkcionišu izlasci. To mi izgleda vrlo komplikovano. Mislim da obe varijante imaju svojih prednosti i mana. Kad ste s nekim ko je takođe u zabavnoj industriji, on će bolje razumeti vaš lud radni raspored. Ali sa druge strane, i on radi jako puno, pa ostaje pitanje kad ćemo se viđati? Ako momak nije poznat, možete provoditi više vremena s njim. Ipak, mislim da je jedino bitno pronaći pravu osobu.”

Intervju s Victoriom Justice: “Privlači me Chris Martin” Victoriajustice03

O tome u koga je zaljubljena od slavnih momaka: “Mislim da me talenat privlači nekome više nego bilo šta. Kao Chris Martin iz Coldplaya. Mislim da je privlačan jer ima toliko harizme za vreme nastupa i deluje tako prirodno. Obožavam to.”

Intervju s Victoriom Justice: “Privlači me Chris Martin” Victoriajustice04

O pisanju muzike za svoje debi album: “PIšem muziku kad god imam slobodnog vremena, obično vikendom. Radim na tome, ali ne žurim. Napisala sam gomilu pesama i jedna čekam da ih ljudi čuju. Neke su brze, neke slatke i romantične. Ima toliko različitih pesama a ja pišem o svemu i svačemu.

Intervju s Victoriom Justice: “Privlači me Chris Martin” Victoriajustice05

O radu na filmu Fun Size: “Bilo je neverovatno. Nikad neću zaboraviti leto u Klivlendu, jednom od najvlažnijih mesta na svetu. Bojim se kako ću izgledati u filmu jer je bilo toplo sve vreme i svi smo bili tako znojavi. Počastvovana sam što sam bila u glavnoj ulozi. To je sjajna prilika i jako sam uzbuđena što ću pokazati ljudima novu stranu sebe i predstaviti se publici širm sveta.”

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Miica ♥

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

pa dobro...

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Meni je on ružan. I tko je uopće ta? :p

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Nora wrote:Meni je on ružan. I tko je uopće ta? :p
Neka glumica :P slazem se s tobom da je ruzan

fallen.unicorn

fallen.unicorn
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Kako je lepa na slikama. ♥️
Pa lepo,lepo. Intervju s Victoriom Justice: “Privlači me Chris Martin” 650269930

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum