You are not connected. Please login or register

Kanye West: Kim je moja Beyonce!

+6
stella luna.
Draco's bitch ♥
gotcha.
Djavo.
the.Runaway.
Nora
10 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Kanye West: Kim je moja Beyonce! Empty Kanye West: Kim je moja Beyonce! Thu Apr 12, 2012 1:17 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Kanye West: Kim je moja Beyonce! Kanye-west1

Kanye West će se pojaviti u rijaliti emisiji U korak sa Kardashianovima!

Kako piše RadarOnline, hip hop zvezda će se krajem sezone pojaviti u nekoliko epizoda ovog popularnog rijaliti šou programa čija je glavna zvezda njegova devojka Kim Kardashian. “Kanye je zaljubljen u Kim i rekao joj je da bi voleo da bude u emisiji. Ipak, Kim je malo skeptična po pitanju toga, zbog fijaska sa Krisom Humphrisom, no, sa druge strane Kanyea čuva za kraj sezone. Gledaoci ga neće gledati u prvom delu sezone, gde se neće ni pominjati,” tvri izvor ovog tabloida.

Podsetimo, Kim i Kanye uslikani su prošle nedelje nakon projekcije filma Igre gladi, a u prilog njihovoj zaljubljenosti može se dodati i Westova rečenica, a koju je preneo US weekly, da je Kim njegova Beyonce!

Da li će biti tako, ostaje da vidimo… :)

Izvor: Tračara.com

2Kanye West: Kim je moja Beyonce! Empty Re: Kanye West: Kim je moja Beyonce! Thu Apr 12, 2012 1:20 am

the.Runaway.

the.Runaway.
So, you're new here?
So, you're new here?

Bas me zanima koliko ce njih dvoje da traju :D

3Kanye West: Kim je moja Beyonce! Empty Re: Kanye West: Kim je moja Beyonce! Thu Apr 12, 2012 3:02 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

A basx slatko sxto je to rekao :)

4Kanye West: Kim je moja Beyonce! Empty Re: Kanye West: Kim je moja Beyonce! Thu Apr 12, 2012 3:40 am

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

Eh, nadam se da će ovo trajati. :)

http://kazandmatt.tumblr.com

5Kanye West: Kim je moja Beyonce! Empty Re: Kanye West: Kim je moja Beyonce! Thu Apr 12, 2012 4:46 am

Draco's bitch ♥

Draco's bitch ♥
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Meni su oni bas slatki ^^
Jedva cekam da se pojavi u emisji ^^

6Kanye West: Kim je moja Beyonce! Empty Re: Kanye West: Kim je moja Beyonce! Thu Apr 12, 2012 6:30 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Pa,slatkii su <3

7Kanye West: Kim je moja Beyonce! Empty Re: Kanye West: Kim je moja Beyonce! Fri Apr 13, 2012 9:51 am

Sexlena Hotmez.

Sexlena Hotmez.
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Ma kaki crni Kanye i Kim,jaaaao.

8Kanye West: Kim je moja Beyonce! Empty Re: Kanye West: Kim je moja Beyonce! Fri Apr 13, 2012 10:20 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

baš lijepo (:

9Kanye West: Kim je moja Beyonce! Empty Re: Kanye West: Kim je moja Beyonce! Fri Apr 13, 2012 10:44 am

bloodless.Queen

bloodless.Queen
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lepi su kao par... divno je ovo rekao. :D

http://bloodlessqueen.tumblr.com/

10Kanye West: Kim je moja Beyonce! Empty Re: Kanye West: Kim je moja Beyonce! Sat Apr 14, 2012 5:00 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Bas slatko :D

11Kanye West: Kim je moja Beyonce! Empty Re: Kanye West: Kim je moja Beyonce! Wed Apr 25, 2012 7:17 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano. :3

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum