You are not connected. Please login or register

Katherine Heigl usvojila drugo dete

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Katherine Heigl usvojila drugo dete Empty Katherine Heigl usvojila drugo dete Wed Apr 25, 2012 7:57 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Katherine Heigl usvojila drugo dete Katherine-heigl
Katherine Heigl i Josh Kelley usvojili su drugo dete, javlja US Weekly.

Iako je njihov predstavnik za medije ovu vest potvrdio, za sada je poznato samo da su usvojili devojčicu. Par je 2009. godine usvojio ćerku Naleigh poreklom iz Južne Koreje. “Josh i ja smo o usvajanju pričala i pre braka. Moja sestra Meg je iz Koreje a moji roditelji su je usvojili tri godine pre nego što sam se ja rodila. Želela sam da moja porodica oslikava onu iz koje ja potičem pa sam tako oduvek znala da ću usvojiti dete,” rekla je zvezda serije Uvod u anatomiju.

Glumica i pevač su na razne načine pokušavali da dobiju dete. “Svakako ćemo imati i biološku decu, ali smo prvo želeli da usvojimo. Samo sam želela da budem mama, na bilo koji način. Volela bih da ponovo usvojim dete,” izjavila je Katherine 2009. godine.
izvor:bravo.rs

2Katherine Heigl usvojila drugo dete Empty Re: Katherine Heigl usvojila drugo dete Wed Apr 25, 2012 8:47 pm

hotxx

hotxx
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

AJME DIVNO <3

3Katherine Heigl usvojila drugo dete Empty Re: Katherine Heigl usvojila drugo dete Wed Apr 25, 2012 8:52 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

dušaaa <33
baš lijepo od njee <333

4Katherine Heigl usvojila drugo dete Empty Re: Katherine Heigl usvojila drugo dete Wed Apr 25, 2012 9:10 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Kako lijepo od njih^^ (:

5Katherine Heigl usvojila drugo dete Empty Re: Katherine Heigl usvojila drugo dete Thu Apr 26, 2012 4:15 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Basx lepo :)

6Katherine Heigl usvojila drugo dete Empty Re: Katherine Heigl usvojila drugo dete Fri May 04, 2012 2:22 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum