You are not connected. Please login or register

Rihanna: Ne podnosim kritike na Adelin račun

+3
stella luna.
Demigod
Sky
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Rihanna: Ne podnosim kritike na Adelin račun 01467b93-fd00-4176-8259-4e6ad3ea860a

Pop-zvijezda je stala u obranu Adeline glazbe te kaže kako se može pronaći u svim njenim pjesmama

Rihanna je velika obožavateljica britanske pjevačice Adele. Njeno divljenje ide toliko daleko da je čak izjavila ako nađe nekog tko ne voli Adeline pjesme taj bi mogao biti u velikom problemu.

- Tko je ne bi volio? Veoma osobno shvaćam kritike na Adelin račun - izjavila je 24-godišnja pjevačica sa Barbadosa.

Rihanna: Ne podnosim kritike na Adelin račun LMK-060157

Rihanna je priznala da joj je ipak teško slušati Adelin višestruko nagrađivani album 21 zbog emotivnih stihova.

- Teško mi je odrediti najdražu pjesmu jer mi sve puno toga govore. Toliko me dirnu da jednostavno dođem do faze da ga moram prestati slušati jer me deprimira - kaže Rihanna.

Izvor:MojTV

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Demigod

Demigod
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

To je jako lijepo :)

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Lijepo (:

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Pa lepo od nje ali to sxto se njoj svidjaju Adeline pesme ne znachi da moraju svima da se svidjaju...svako ima pravo na svoje misxljenje i sad bi kao neko trebao da se plasxi da kaze bilo sxta losxe o Adele zbog nje...ja bih joj prva prisxla i rekla:E meni se ne svidjaju pesme od Adele(iako se meni svidjaju pesme od Adele :3) ...mislim malo je glupo sxto toliko ozbiljno to shvata

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Kako lijepo. Istina, koga Adele nije osvojila?! Žena je predivna i preljepo pjeva *-*

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

A pa lepo :)))

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Bas lepo od nje :D

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum