You are not connected. Please login or register

Seksi: Tko bi mu dao 37 godina?

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Seksi: Tko bi mu dao 37 godina? Empty Seksi: Tko bi mu dao 37 godina? Thu May 03, 2012 7:14 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Seksi: Tko bi mu dao 37 godina? 60444286

Britanski nogometaš David Beckham miljenik je mnogih žena diljem svijeta. Jasno nam je i zašto: isklesano tijelo i predivni mišići, a njegove tetovaže plijene pažnju gdje god David dođe.
Seksi: Tko bi mu dao 37 godina? 60566230

No danas je Davidu 37. rođendan. Tko bi rekao? Izgleda nevjerojatno! Doduše, većim dijelom zaslužan je sport u kojem je Beckham od malih nogu, ali i njegov divni izgled dijeli i njegova bolja polovica - Victoria Beckham!

Zajedno su proživjeli mnoge skandale, njihova veza preboljela je i njegovu prevaru, zajedno imaju četvero djece, milijunske reklamne ugovore i uspješne karijere. Što mislite, je li i vama David seksi u 37.-oj?

Izvor: Dnevnik. hr

2Seksi: Tko bi mu dao 37 godina? Empty Re: Seksi: Tko bi mu dao 37 godina? Thu May 03, 2012 7:53 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Dobro izgleda *.* i nisam znala da ima 37 godina

3Seksi: Tko bi mu dao 37 godina? Empty Re: Seksi: Tko bi mu dao 37 godina? Thu May 03, 2012 9:21 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Jao kakav je *____*
Ja sam iskreno mislila da je stariji,ne znam zasto...ali dobro xD

4Seksi: Tko bi mu dao 37 godina? Empty Re: Seksi: Tko bi mu dao 37 godina? Fri May 04, 2012 5:29 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zgodan! *-*

5Seksi: Tko bi mu dao 37 godina? Empty Re: Seksi: Tko bi mu dao 37 godina? Wed May 09, 2012 10:35 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Blondie.♥ wrote:Jao kakav je *____*
Ja sam iskreno mislila da je stariji,ne znam zasto...ali dobro xD

6Seksi: Tko bi mu dao 37 godina? Empty Re: Seksi: Tko bi mu dao 37 godina? Tue May 15, 2012 3:26 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum