You are not connected. Please login or register

Rihanna i Chris:Gotovo zauvek

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Rihanna i Chris:Gotovo zauvek Empty Rihanna i Chris:Gotovo zauvek Fri May 11, 2012 6:53 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Rihanna i Chris:Gotovo zauvek Chris-brown-rihanna
Izgleda da je priča između Rihanne i Chrisa Browna gotova jednom za sva vremena!

Chris je nedavno objavio svoj remiks pesme Kanye Westa, Theraflu, a delove teksta je izmenio tako da konkretno pričaju o njegovom nasilju nad Rihannom. Pevačica se osetila prozvanom i uradila ono što bi svaka normalna osoba – otpratila je Chrisa na Twitteru! :)

Podsetimo, pre nekoliko nedelja je istekla zabrana pristupa koju je Brown imao zbog prebijanja Rihanne pre nekoliko godina. Lepotica sa Barbadosa i problematični reper su na dan njenog rođendana izbacili dve zajedničke pesme, te se tada spekulisalo da su se pomirili, no izgleda da od toga – nema ništa!

izvor:tracara.com

2Rihanna i Chris:Gotovo zauvek Empty Re: Rihanna i Chris:Gotovo zauvek Fri May 11, 2012 8:53 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ma da li je moguce da se opametila?

3Rihanna i Chris:Gotovo zauvek Empty Re: Rihanna i Chris:Gotovo zauvek Fri May 11, 2012 9:04 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

To je trebala napraviti već odavno, ali dobro. Drago mi je da je gotovo s time^^

4Rihanna i Chris:Gotovo zauvek Empty Re: Rihanna i Chris:Gotovo zauvek Fri May 11, 2012 9:57 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

LoveSongs.They Kill Me wrote:Ma da li je moguce da se opametila?

5Rihanna i Chris:Gotovo zauvek Empty Re: Rihanna i Chris:Gotovo zauvek Fri May 11, 2012 10:40 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:Ma da li je moguce da se opametila?

6Rihanna i Chris:Gotovo zauvek Empty Re: Rihanna i Chris:Gotovo zauvek Fri May 18, 2012 9:17 pm

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum