You are not connected. Please login or register

Samo glasina: Lady Gaga nije verena

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Samo glasina: Lady Gaga nije verena Empty Samo glasina: Lady Gaga nije verena Mon May 14, 2012 3:07 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Samo glasina: Lady Gaga nije verena Gagaring
Prošlog vikenda krenule su glasine kako se pevačica vratila svom dečku Tayloru Kinneyu i čak verila za njega, ali sad znamo da u tome nema istine.
Samo glasina: Lady Gaga nije verena 1889975012
Cela priča krenula je nakon što je blizak prijatelj pevačice Terry Richardson postavio fotku na Twitter, a na njoj vidimo Gagu kako nosi ogroman prsten uz opis: “Gaga pokazuje svoj novi verenički prsten!” Ipak, insajderi su za TMZ preneli kako je pitanju samo šala i da je ovo samo običan prsten, nikako i znak da se pevačica vratila bivšem dečku i verila se za njega.
izvor:bravo.rs

2Samo glasina: Lady Gaga nije verena Empty Re: Samo glasina: Lady Gaga nije verena Mon May 14, 2012 10:42 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Chim neko stavi novi prsten odmah je veren

3Samo glasina: Lady Gaga nije verena Empty Re: Samo glasina: Lady Gaga nije verena Tue May 15, 2012 1:42 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

LoveSongs.They Kill Me wrote:Chim neko stavi novi prsten odmah je veren
E,da xD Da sam poznata ja bih do sad bila verena 1000 puta xD

4Samo glasina: Lady Gaga nije verena Empty Re: Samo glasina: Lady Gaga nije verena Tue May 15, 2012 4:32 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Uf,nisam ni sumnjala xD

https://weheartit.com/KrisVukovic

5Samo glasina: Lady Gaga nije verena Empty Re: Samo glasina: Lady Gaga nije verena Tue May 15, 2012 8:13 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:Chim neko stavi novi prsten odmah je veren

vala bas :P

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum