You are not connected. Please login or register

Victoria Beckham otkrila zašto uvijek ima kiselo lice

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Victoria Beckham otkrila zašto uvijek ima kiselo lice GetImage

Iako se na fotografijama nikad ne smiješi, Victoria Beckham rekla je da je u stvarnosti znatno veselija

U razgovoru za njemačko izdanje časopisa Intervju, 38-godišnja dizajnerica, majka četvero djece i bivša spajsica kaže da je svjesna kako velika većina ljudi vidi samo njezino kiselo lice: 'Svjesno sam stvorila taj lik, ali u stvarnosti sam bitno drukčija. Budući da znam kako sam sretna osoba, nemam potrebu to i pokazivati. Dakle, ne uzbuđujem se kad ljudi komentiraju moj tužni izgled.'

Gospođa Beckham prisjetila se svojih pjevačkih dana, ali priznaje da joj je od šou biznisa draže dizajniranje odjeće. 'Jesam li stvarno talentirana za glazbu? Ne mislim da sam bila posebno talentirana', priznaje. 'Nas pet djevojaka je dobro funkcioniralo, ali da sam talentirana, to i meni zvuči malo čudno.'

Dok Victoria krasi naslovnicu Interviewa, njezin je suprug zvijezda britanskog izdanja časopisa Elle. U pratećem intervjuu David priznaje da, kad dođe kući, Victoria priča o uzbudljivim kreacijama, haljinama i torbama koje je dizajnirala. 'A ja mogu reći samo nešto dosadno poput: Udario sam danas loptu.'

Jednom tjedno David i Victoria odlaze sami na večeru, a iako su zajedno teški više od 200 milijuna eura, David tvrdi da slava nije najvažniji dio njihovih života. 'Nikad nisam mislio o novcu i o slavi, to me nije zanimalo prije i ne zanima ne ni sada. Nikad me te dvije stvari nisu uzbuđivale', prenosi Mail Online.

Izvor: Tportal. hr

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa dobro, njena stvar.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Malo glupo ali ajde :P
Inache,drago mi je da je i sama svesna da nije nesxto posebno talentovana za muziku jer stvarno nije..nega se drzi kreiranja xD

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

LoveSongs.They Kill Me wrote:Malo glupo ali ajde :P
Inache,drago mi je da je i sama svesna da nije nesxto posebno talentovana za muziku jer stvarno nije..nega se drzi kreiranja xD

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum