You are not connected. Please login or register

Zooey Deschanel: Uvijek sam se osjećala kao autsajder!

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zooey Deschanel: Uvijek sam se osjećala kao autsajder! D26328b2-5028-465c-9dad-16be6549d656

Najveću popularnost stekla je ulogom u seriji "New Girl", a u nedavnom intervjuu otkrila je neke detalje o sebi


Lijepu glumicu Zooey Deschanel pamtimo po ulogama u filmovima "500 day of Summer", "Yes Man", "Gigantic", "Our Idiot Brother", a još veću popularnost stekla je ulogom luckaste Jess u hvaljenoj seriji "New Girl" koja je nedavno završila s emitiranjem prve sezone - i to vrlo uspješno.

U nedavno intervjuu za magazin Cosmopolitan, svima omiljena Deschanel, otkrila je neke detalje o sebi te između ostalog izjavila kako se i dan danas osjeća kao potpuni autsajder na raznim glamuroznim događanjima i večerama, ali da joj taj svojevrstan osjećaj (ne)pripadnosti nimalo ne smeta.

Zooey Deschanel: Uvijek sam se osjećala kao autsajder! JTM-060912

- Da, oduvijek sam se osjećala tako i dan danas me prati taj osjećaj. Često znam sjediti na nekim svečanima događanjima i mislim si kako ja ovdje jednostavno ne pripadam. Osjećam se u biti kao neko dijete za stolom gdje sjede samo odrasli. Sviđa mi se taj moj uvrnuti odmak - komentirala je Zooey te nadodala kako joj se jako teško 'uključiti' u sav taj glamur koji ju u posljednje vrijeme okružuje.

- Primjerice na dodjeli Zlatnih globusa… nalaziš se recimo na trenutno najglamuroznijem događanju na svijetu, ali onda dođeš kući i samo jedva čekaš skinuti tu preusku haljinu, neudobne cipele i odjenuti pidžamu - nastavila je glumica koja tvrdi kako na kraju jedne takve večeri želi biti kao svaka normalna osoba i raditi uobičajene stvari.

- Da ne bi bilo zabune. Ja nisam sramežljiva. Ali kod mene postoji ta neobična kombinacija samopouzdanja i čudnovatosti. U biti, ja volim čudne i neobične momente. Mislim da sam prilično samouvjerena i ugodno mi je u mojoj koži - zaključila je mlada glumica.


Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

A dušica ^^
Ona je meni preslatka i možda pomalo autsajder, ali ja e volim. <3

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

~ hiatus wrote:A dušica ^^
Ona je meni preslatka i možda pomalo autsajder, ali ja e volim. <3

Jao i meni <3333
Baš zato je i volim (:

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Sve zvezde to govore

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

~ hiatus wrote:A dušica ^^
Ona je meni preslatka i možda pomalo autsajder, ali ja e volim. <3
Slažem se. :D

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum