You are not connected. Please login or register

Rihanna: "Nisam očekivala da će se oko saradnje sa Chris Brownom napraviti tolika gužva."

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Rihanna: "Nisam očekivala da će se oko saradnje sa Chris Brownom napraviti tolika gužva." Article_big_1338321375rihanna
Pevačica kaže da je glupo kritikovati njenu profesionanu saradnju sa bivšim ljubavnikom...
Rihanna je izjavila da nije očekivala da će njena saradnja sa bivšim momkom Chrisom Brownom na kraju za neke medije, kolege i javnost ispasti toliki "problem".
Pevačica se udružila sa Brownom na remiksu svoje pesme "Birthday Cake", tri godine pošto ju je pevač, sa kojim je tada bila u vezi, brutalno istukao, nakon čega je kažnjen sa pet godina uslovne kazne zatvora i šest meseci društveno korisnog radai.
U intervjuu za časopis Esquire, Rihanna je izjavila da nije bila spremna na čitavu halabuku koja se digla oko pomenute saradnje: "Sve to me je poprilično zateklo, da budem iskrena. Naročito tolika količina negativne medijske pažnje… Nikada ne bih pomislila da bi to mogao da bude ne znam kakav problem. Mislila sam da će ljudi verovatno biti iznenađeni što najzad zajedno snimamo, ali nisam mogla ni da zamislim da će pomisliti da je u pitanju nešto loše… Za mene, to je samo muzika."
Pevačica je navodno bila ljuta zbog upozorenja zabrinute javnosti i kritika da time šalje negativnu poruku svojim fanovima, i insistira na tome da je saradnja bila "potpuno profesionalna": "Da sam mu se vratila (kao devojka), to bi bilo nešto sasvim drugo… Ako tako nešto ikada i uradim, onda ćemo o tome razgovarati tada – naravno, ako se to ikada desi. A do tada, gledajte na to kao na ono što zaista i jeste. Mnogi su došli do sasvim pogrešnog zaključka, i posle su delovali prilično glupo…"
Rihanna je proteklih meseci nekoliko puta (ponovo) bila u središtu kortroverzi. Pevač Will Young je kritikovao pevačicu da svojim ponašanjem šalje pogrešnu poruku fanovima, a nekoliko njenih spotova zabranjeno je u nekoliko zemalja. Uprkos ovim događajima, Rihanna insistira na tome da ona "nikada ne pokušava da šokira ili da skandalizuje" javnost.

izvor:mtv.rs

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Rihanna insistira na tome da ona "nikada ne pokušava da šokira ili da skandalizuje" javnost.
ih,ma nemoj...

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

LoveSongs.They Kill Me wrote:
Rihanna insistira na tome da ona "nikada ne pokušava da šokira ili da skandalizuje" javnost.
ih,ma nemoj...

Veću glupost u životu nisam čula.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Kako je lijepa na slici ^^
Dobro, to je njena stvar hoće li surađivati s njim i hoće li mu oprostiti.

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:
Rihanna insistira na tome da ona "nikada ne pokušava da šokira ili da skandalizuje" javnost.
ih,ma nemoj...

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum