You are not connected. Please login or register

Nesrećni Chace Crawford: “Zbog slave ne mogu da pronađem devojku”

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Nesrećni Chace Crawford: “Zbog slave ne mogu da pronađem devojku” SIPA_sipausa30074384_000004
Chace Crawford požalio se kako mu je teško da pronađe nekog za ozbiljnu vezu, ali i da je otvoren za upoznavanje svih “vrsta” žena.
Nesrećni Chace Crawford: “Zbog slave ne mogu da pronađem devojku” Sipasipausa3007438400000
“Totalno radim svoju stvar. Nikad zapravo ne tražim. Izgleda da to ide jedno s drugim”, izjavio je Chace za Showbizspy pa potom nastavio: “Ponekad je bazen manji jer ste u njemu s još petoro ljudi. Teško je upoznati devojku koja se ne bavi poslom kojim i ja. Ali otvoren sam za sve, tako je interesantnije”.
Nesrećni Chace Crawford: “Zbog slave ne mogu da pronađem devojku” Sipasipausa3007438400001
Kasnije je zgodni Crawford priznao da nije jedan od onih likova koji moraju biti u vezi da bi se osećali dobro. “Nisam serijski monogamista. Znam da se zlobno našalim, ali sebe smatram dobrim dečkom”, priznao je. Ne sumnjamo kako Chaceu ponuda ne nedostaje, a s obzirom na to – nije ni čudno da se ne žuri u vezu.

izvor:bravo.rs

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Meni ne deluje nesrecno zbog toga xD

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

A srećica ^^

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

A dušaaa :3

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Aw dusa :) ma nacice i on neku

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum