You are not connected. Please login or register

“Harry Styles se nežno ljubi”

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1“Harry Styles se nežno ljubi” Empty “Harry Styles se nežno ljubi” Fri Jun 08, 2012 3:48 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

“Harry Styles se nežno ljubi” 139489626

Jedna devojka s kojom je Harry flertovao u jednom noćnom klubu odlučila je da ispriča do detalja način na koji ju je pevač “muvao”.

Opisujući kako ju je Harry pozvao za sto, neimenovana devojka je rekla za magazin Heat: “Dok sam sedala, nisam očekivala da ću do kraja večeri ljubiti Harryja Stylesa. U početku nije razgovarao sa mnom i bio je vrlo tih. Bio je jako ljubazan ali nisu ga interesovale obožavateljke koje su mu se bacale u zagrljaj. Neko je pričao o safariju, a Harry je ozbiljno rekao ‘Ja volim žirafe’. To me je nasmejalo, i posle toga više nismo prestajali s pričom.”

“Harry Styles se nežno ljubi” Onedirection

Harryjevo čudno plesanje takođe joj je privuklo pažnju, ali on je vodio računa da devojku ne poljubi pred svima. “Poljubio me je u uglu kluba, daleko od svih. Bilo je neverovatno…On se nežno ljubi a njegovi poljupci su hipnotički.”

“Harry Styles se nežno ljubi” 13947811210

Harryja su povezivali s mnogim devojkama od kad se proslavio sa grupom One Directiona, a misteriozna devojka zna da će on nastaviti da ih osvaja. “Zahvalio mi se na neverovatnoj noći pre nego što je otišao. Nisam prva devojka koju je opčinio – i neću biti poslednja.”

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

2“Harry Styles se nežno ljubi” Empty Re: “Harry Styles se nežno ljubi” Fri Jun 08, 2012 5:19 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Nisam ja sigurna da on uopšte zna kako se ljubi xDD

3“Harry Styles se nežno ljubi” Empty Re: “Harry Styles se nežno ljubi” Fri Jun 08, 2012 9:16 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

.Always.♥ wrote:Nisam ja sigurna da on uopšte zna kako se ljubi xDD
Hahahahahaha,win :D

4“Harry Styles se nežno ljubi” Empty Re: “Harry Styles se nežno ljubi” Fri Jun 08, 2012 9:18 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:
.Always.♥ wrote:Nisam ja sigurna da on uopšte zna kako se ljubi xDD
Hahahahahaha,win :D

5“Harry Styles se nežno ljubi” Empty Re: “Harry Styles se nežno ljubi” Fri Jun 08, 2012 9:20 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Pametno dijete xDDD lol!

6“Harry Styles se nežno ljubi” Empty Re: “Harry Styles se nežno ljubi” Sat Jun 09, 2012 5:47 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Aleksandra, HAHAHAHAHAH. xD

7“Harry Styles se nežno ljubi” Empty Re: “Harry Styles se nežno ljubi” Wed Jun 13, 2012 1:41 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum