You are not connected. Please login or register

Emma Stone planira upisati biologiju?

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Emma Stone planira upisati biologiju? Empty Emma Stone planira upisati biologiju? Sun Jun 17, 2012 6:44 am

legohouse.

legohouse.
I see some sweat on you
I see some sweat on you

Emma Stone planira upisati biologiju? PFR-005831

Nadolazeći film "The Amazing Spider-Man" u kojem se pojavljuje mlada i sve traženija glumica Emma Stone, izjavila je kako ju je upravo uloga u spomenutom filmu potaknula na razmišljanje da upiše studij biologije. Naime, Emma u filmu tumači znanstvenicu koja zaintrigira i u koju se zaljubi Peter Paker/Spider-Man.

- Moj ujak i ujna bili su znanstvenici koji su radili za Merck. Bili su dio mnogih istraživanja vezanim uz otkrivanje lijeka zloćudnih bolesti i bili su fantastični u tome. Uvijek me fasciniralo to na čemu su radili - ispričala je 23-godišnja Stone koja kaže kako joj je i filmski set pobudio dodatno još neke prikrivene interese za upis studija biologije.

- Zapravo, bio je ovo prvi put kako sam pomislila da sam zapravo jako ljuta na sebe što ne idem na fakultet, posebice kada sam vidjela sve što su nam pokazali u kvazi laboratoriju. Onda sam se zapitala što trebam napraviti kako bih i ja to sve mogla i znala… trebala bih upisat fakultet. Jako me zanima biologija i njezine srodne znanosti… mislim da ću upisati satove biologije za početak, a ono najbolje je što sve to skupa mogu i od kuće - zaključila je glumica koju ćemo u filmu "The Amazing Spider-Man" gledati u kinima već početkom srpnja.

izvor: mojtv.hr

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Haha xD Pa lijepo.:)

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Dusxa <3

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Jao pa lepo :D ♥

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lock.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum