You are not connected. Please login or register

Jessie J osvojila Beograd!

+2
Djavo.
∀phrodite.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Jessie J osvojila Beograd! Empty Jessie J osvojila Beograd! Thu Jun 28, 2012 3:05 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Jessie J osvojila Beograd! 2wftzjp

Simpatična Jessie J sinoć digla je podigla na noge više od 9.000 fanova, okupljenih na prvoj večeri Belgrade Calling festivala.

Britanska pevačica izašla je na binu na beogradskom Ušću nešto pre pola 12, a nastup je započela hitom kojim se proslavila – Do It Like A Dude. U kratkoj haljini i belim patikama, Jessie je njihala kukovima u ritmu muzike, uz petočlani bend i prateće vokale, a svojom spontanošću i humorom odmah je osvojila sve prisutne.

Program je nastavila uz neke od pesama sa svog albuma prvenca – Abracadabra, Rainbow a otpevala je i pesme Michaela Jacksona, Boba Marleya da bi prava ekstaza nastala kada je izvela pesmu Climax koju izvodi Usher.

Jessie J osvojila Beograd! 34drlhj

Jessie J osvojila Beograd! 359jn2d

Jessie J osvojila Beograd! 34eulw5

Možda najbolja reakcija publike bila je na izvođenje pesme Who You Are ali i Nobody’s Perfect nakon koje je Jessie pronašla bubu na sceni, kojoj je rešila da da ime Fred. Jednoipočasovni nastup lagano se bližio kraju, a u samom finišu nastupa izvela je hitove koji poslednjih meseci dominiraju top listama – Domino i Laserlight.

Inače, prvo festivalsko veče počelo je sa blagim kašnjenjem. Beogradski bend S.A.R.S. hitovima Debeli lad, To rade i Mir i ljubav, otvorio je festival. Nakon njih, nastupili su Public enemy i Example, a noć se nakon Jessie J nastavila nastupima Dubioze Kolektiv i benda Orbital.


Izvor:tracara.rs

https://weheartit.com/KrisVukovic

2Jessie J osvojila Beograd! Empty Re: Jessie J osvojila Beograd! Thu Jun 28, 2012 4:18 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Samo 9.000 ljudi?ja sam ochekivala da ce na njenom nastupu biti visxe...
Inache stvarno je luda...dala je bubi me Fred xDD

3Jessie J osvojila Beograd! Empty Re: Jessie J osvojila Beograd! Thu Jun 28, 2012 6:32 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

I meni je to premalo 0.o
Ali onaje napravila dobar show :3
Baš mi je žao,zamalo da odem.:)

4Jessie J osvojila Beograd! Empty Re: Jessie J osvojila Beograd! Thu Jun 28, 2012 10:43 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lepo..:)

5Jessie J osvojila Beograd! Empty Re: Jessie J osvojila Beograd! Thu Jun 28, 2012 10:00 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Slažem se, 9000 nije puno..
Baš mi je žao što nije došla u Zagreb ili negdje bliže, 100% bih išla :))

6Jessie J osvojila Beograd! Empty Re: Jessie J osvojila Beograd! Thu Jun 28, 2012 11:52 pm

fallen.unicorn

fallen.unicorn
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lepo,ali mislila sam da ce vise njih da bude.
Zao mi je sto nisam isla,sigurno je bilo super. C:
A buba je najzesca..

7Jessie J osvojila Beograd! Empty Re: Jessie J osvojila Beograd! Tue Jul 03, 2012 10:56 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lock.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum