You are not connected. Please login or register

Kate i Naomi hodaju za funtu!

+2
stella luna.
∀phrodite.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Kate i Naomi hodaju za funtu! Empty Kate i Naomi hodaju za funtu! Mon Jul 16, 2012 8:30 pm

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Kate i Naomi hodaju za funtu! 1

Sve ono što je najbolje u Velikoj Britaniji biće prikazano na svečanoj ceremoniji zatvaranja Olimpijskih igara u Londonu. Britanci neće izostaviti ni modu, tako da će ceremoniji prisustvovati top modeli Kate Moss, Naomi Campbell, Georgia May Jagger, Lily Cole, Stella Tennant i Lily Donaldson.

Najekstrvagantniji događaj na ostrvu ove godine, završnica Olimpijskih igara, sadržaće i modnu reviju tokom koje će biti predstavljena najveća dostignuća britanske mode. Top modeli će te večeri nositi modele poznatih britanskih dizajnera.

Sve pozvane manekenke su sa zadovoljstvom prihvatile da učestvuju na događaju koji će prikazati sve ono najbolje što dolazi iz Britanije”, kaže izvor blizak organizatorima Olimpijskih igara.

Inače, iako pomenuti top modeli zarađuju hiljade i hiljade funti po reviji, za angažman na Olimpijskim igrama simbolični će dobiti jednu britansku funtu.

U muzičkom delu nastupaće George Michael, Queen, One Direction, Tinie Tempah, Jessie J, Russell Brand i mnogi drugi.

https://weheartit.com/KrisVukovic

2Kate i Naomi hodaju za funtu! Empty Re: Kate i Naomi hodaju za funtu! Mon Jul 16, 2012 8:46 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Nisam baš sigurna.

3Kate i Naomi hodaju za funtu! Empty Re: Kate i Naomi hodaju za funtu! Mon Jul 16, 2012 8:52 pm

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

nisam ni ja.

https://weheartit.com/KrisVukovic

4Kate i Naomi hodaju za funtu! Empty Re: Kate i Naomi hodaju za funtu! Tue Jul 17, 2012 1:44 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ma sigurno su pristale da dodju i da dobiju jednu funtu....100% -.-

5Kate i Naomi hodaju za funtu! Empty Re: Kate i Naomi hodaju za funtu! Tue Jul 17, 2012 10:58 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nisam bas sigurna...

6Kate i Naomi hodaju za funtu! Empty Re: Kate i Naomi hodaju za funtu! Thu Jul 19, 2012 4:03 am

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ne bih rekla o.O

7Kate i Naomi hodaju za funtu! Empty Re: Kate i Naomi hodaju za funtu! Sun Aug 05, 2012 1:39 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum