You are not connected. Please login or register

J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak

+6
gotcha.
Voe.Emilie♥
-wildone-
Djavo.
stella luna.
∀phrodite.
10 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Empty J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Wed Jul 18, 2012 9:41 pm

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Jlo-1

Iako iza sebe ima nekoliko neuspešnih brakova, pevačica i glumica kaže da je ništa neće pokolebati da ponovo stane pred oltar.

J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Jlo-2

Gostojući u šou “Good Morning America”, ona je otkrila da je njen najveći san bajkovita svadbena ceremnija, i da od tog sna neće odustati. “To može biti teško za svakog ko stoji uz mene, ali na kraju krajeva, znam da to zaslužujem.”

J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Jlo-3

Jen se nedavno rastala od muža Marca Anthonyja ali je sa njim još uvek u dobrim odnosima, pa tako zajedno rade jedan šou na španskom. Njen sadašnji dečko, 25-godišnji Casper Smart pričao je o tome kako je raditi sa devojkom: “Nekad joj nešto kažem, znate, dam joj napomene. Ali na kraju dana…ona je šefica.”

https://weheartit.com/KrisVukovic

2J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Empty Re: J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Wed Jul 18, 2012 10:45 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Zabole me dupe za nju.xD

3J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Empty Re: J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Thu Jul 19, 2012 2:30 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Lepo :)

4J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Empty Re: J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Thu Jul 19, 2012 3:55 am

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa neka veruje xD Ali mislim da brak sa ovim novim deckom ne bi uspeo xD

5J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Empty Re: J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Thu Jul 19, 2012 10:50 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

lepoo :))

6J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Empty Re: J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Fri Jul 20, 2012 11:18 pm

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

Ma blago njoj.

http://kazandmatt.tumblr.com

7J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Empty Re: J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Fri Jul 20, 2012 11:41 pm

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

-wildone- wrote:Pa neka veruje xD Ali mislim da brak sa ovim novim deckom ne bi uspeo xD

8J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Empty Re: J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Sat Jul 21, 2012 3:49 am

Prince High

Prince High
Admin
Admin

Dobro je sto i dalje veruje u brak, ali dosta joj je bilo. :)

https://fabulous-explosion.forumcroatian.com

9J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Empty Re: J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Sat Jul 21, 2012 5:33 am

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

together.forever♥ wrote:
-wildone- wrote:Pa neka veruje xD Ali mislim da brak sa ovim novim deckom ne bi uspeo xD

10J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Empty Re: J.Lo i dalje čvrsto veruje u brak Sun Aug 05, 2012 1:44 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum