You are not connected. Please login or register

Ashley Tisdale: Tajna moje linije

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Ashley Tisdale: Tajna moje linije Empty Ashley Tisdale: Tajna moje linije Mon Jul 30, 2012 10:21 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ashley Tisdale: Tajna moje linije 004
Ashley Tisdale bila je na jednom događaju u Njujorku, a prisutnim novinarima otkrila je na koji način održava svoju božanstvenu liniju.
Ashley Tisdale: Tajna moje linije 005
“Definitivno mnogo vežbam, imam i trenera. Ne volim da kažem kako sam na određenoj vrsti ishrane. Pokušavam da uzimam što više proteina i jedem povrće jer mi je teško da sačuvam mišićnu masu, tako da moram da unosim mnogo proteina. Pokušavam da se klonim ugljenih hidrata. Ne jedem beli hleb i namirnice sa glutenom”, rekla je.
Ashley Tisdale: Tajna moje linije 006
Ipak, ona otkriva i da nije savršena. “Moja slabost je hleb. Svako ima slabost u obliku hleba ili šećera, a ja tako volim ugljenje hidrate. Nešto nisam luda za slatkišima – mogu da ih jedem, ali ne osećam potrebu za njima. Obožavam suši ili sve sa pirinčem, kao i italijansku hranu. Shvatila sam da imam glutensku alergiju. Trudim da se uzimam samo dobre ugljene hidrate, naravno.”

“Volim telo koje izgleda zdravo. Ne treba da bude ni premršavamo ni sa previše oblina. Ipak, ja volim obline. Mislim da trebamo da ih imamo.” Mudre reči Ash!

Izvor:Bravo.rs

2Ashley Tisdale: Tajna moje linije Empty Re: Ashley Tisdale: Tajna moje linije Mon Jul 30, 2012 10:28 pm

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

prelepa je, micaaa *-* Ashley Tisdale: Tajna moje linije 3236382284

https://weheartit.com/KrisVukovic

3Ashley Tisdale: Tajna moje linije Empty Re: Ashley Tisdale: Tajna moje linije Mon Jul 30, 2012 10:35 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Talijanska kuhinja <33 xP

4Ashley Tisdale: Tajna moje linije Empty Re: Ashley Tisdale: Tajna moje linije Mon Jul 30, 2012 10:39 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Divno izgleda *__*

5Ashley Tisdale: Tajna moje linije Empty Re: Ashley Tisdale: Tajna moje linije Tue Jul 31, 2012 1:40 am

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

prelepa jee

6Ashley Tisdale: Tajna moje linije Empty Re: Ashley Tisdale: Tajna moje linije Sun Aug 05, 2012 2:00 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum