You are not connected. Please login or register

Borba se nastavlja: Kristen Stewart ipak nije dobila ulogu u “Lie Down in Darkness”

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Borba se nastavlja: Kristen Stewart ipak nije dobila ulogu u “Lie Down in Darkness” SIPA_sipausa30060118_000011
Glavna uloga u adaptaciji novele “Lie Down in Darkness” sigurno bi jako pomogla karijeri Kristen Stewart, ali sad dolaze informacije kako ona ipak nije angažovana na ovom projektu.
Borba se nastavlja: Kristen Stewart ipak nije dobila ulogu u “Lie Down in Darkness” Sipasipausa3006011800001
Jedan izvor blizak produkciji izjavio je za The Washington Post: “Iako je uzbudljivo to što ovaj projekat generiše toliko uzbuđenje, film je tek na početku i još nisu odabrani glumci.” Čak je i agent Kristen Stewart potvrdio da glumica još nije dobila posao. “Film je u vrlo ranoj fazi, pa iako je Kristen povezana sa ulogom, nema garnacije da će je dobiti. Svi navodi u medijima su jako preuranjeni.”
Borba se nastavlja: Kristen Stewart ipak nije dobila ulogu u “Lie Down in Darkness” Sipasipausa3006011800001
Otežavajuća okolnost za Kristen biće njena afera sa režiserom Rupertom Sandersom koja je sigurno uticala na njenu popularnost. Ovoj vesti svakako se najviše raduje Jennifer Lawrence, koja otvoreno ističe da bi uradila sve, samo da ona dobije glavnu ulogu u ovom ostvarenju.

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa navijam da Jennifer dobije ulogu,mislim da zasluzuje :)
Nemam nista protiv Kristen ali kao sto sam vec rekla-Jennifer sada tek treba da se proslavi i da radi na novim filmovima.

immortality.

immortality.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

-wildone- wrote:Pa navijam da Jennifer dobije ulogu,mislim da zasluzuje :)
Nemam nista protiv Kristen ali kao sto sam vec rekla-Jennifer sada tek treba da se proslavi i da radi na novim filmovima.

http://www.bruno-mars.biz

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

-wildone- wrote:Pa navijam da Jennifer dobije ulogu,mislim da zasluzuje :)
Nemam nista protiv Kristen ali kao sto sam vec rekla-Jennifer sada tek treba da se proslavi i da radi na novim filmovima.

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

-wildone- wrote:Pa navijam da Jennifer dobije ulogu,mislim da zasluzuje :)
Nemam nista protiv Kristen ali kao sto sam vec rekla-Jennifer sada tek treba da se proslavi i da radi na novim filmovima.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Navijam za Jennifer! Nekako je simpatičnija, otvorenija, ljepša, a i bolje glumi. Mislim da bi se snašla u bilo kojoj ulozi dok je Kristen meni za one smotane i mračne uloge u kojem je lik sav zbunjen baš poput Belle. ;)

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum