You are not connected. Please login or register

Make me wanna die ._. ♥

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Make me wanna die ._. ♥ Empty Make me wanna die ._. ♥ Sun Aug 05, 2012 5:57 am

legohouse.

legohouse.
I see some sweat on you
I see some sweat on you

Dragi dnevniče...

Moj život je sve iz dana i dana gori, svaki dan sam pred kompjuterom i stvarno nemam život! Sve frendice skoro pa su me počele izbjegavati, svi su me počeli mrziti tamo vamo. Neznam šta se događa, kao da sam neko čudovište. Kad odem van, bude dooosadno jer moje frendice uopče nemaju smisla da odu do trga i da se tamo zabavimo, nego one bi radije sjedile i gledale kako netko peca. Neželim dosađivati Karli jer se stvarno bojim da nisam joj postala dosadna, rekla mi je kad se vrati s mora da čemo iči van, al kad ja nju baš i neznam i neznam o čemu pričati, stvarno hoču da postanemo bliski. A on? Inače on se zove Ian, znam savršeno ime, tako mi je čudno što se zove Ian, ali nije bit u tome, on je stvarno lijep i s njim možeš biti blizak jedno ako si neki umišljeni, s svakom curom može biti, al ja toliko više ni nemislim o tome, premlada sam, štače mi netko? Da ga gledam? Stvarno nisam tog željna, ali stvarno mislim da se njemu sviđa Klara, inače ona je moja možemo reči jako bliska prijateljica, starija je od mene, al kad sam s njom zabavno je, uvijek ima šale, kraljica je! On kad ju gleda to se tako vidi da mu se ona sviđa, znaš ono kad se nekom dečku sviđa cura da on ima otvorene širom oči i povečane zjenice? Da, upravo je tako, al njega ona samo doživaljava kao kralja i kao frenda, al svijesna je da je prelijep i da je on na neki način voli, jer mi je pričala da kad je išla promenadom da su ih bili šestero i svi su pogledali u nju ,a on je rekao evo je... Mislim to mi je baš drago, stvarno je! :D
S Vivanom sam se stvarno zbližila, i tako mi je drago, inače ona je starija od mene godinu dana i prelijepa je. Kad nekog pitam kakva je ona, svi mi kažu da je umišljena, al kakva je bila prema meni uopče mi se nečini takva, baš mi se sviđa cura, draga je, pričamo o glupostima i predobra je. Moram se definitivno dogovorit s njom za van!
Nego znate kad imate fobije, dap imam i ja, mrzim kad gledam neki horor i onda se tako bojim, a to se uvijek dogodi, za rođendan moje prijateljice, ona,luka i ja smo pričali neke gluposti, tu noć nikako nisam mogla zaspati, bila sam pokrivena do grla i non stop se vrtila misleči da je neki duh ispod mog kreveta, čak nešto tipa Samare. Kooooja je ODVRATNA.
E da, moram ti ispričati moj san, iskreno pucala sam od smijeha kad sam se probudila Make me wanna die ._. ♥ 3268751438
Znači bilo je to negdje gdje su visine, nešto tipa, blizu pustinje, sve je bilo suhoo. Bila je neka mala kučica, koji ajmo reči bio je to hotel, al vidjela sam tamo Matta Davisa, koji je nestao prije nekoliko dana, stvarno je to bilo čudno, bio je grozno obučem, krenula sam se popeti na visinu al odjednom je niodkud je pojavili neki divovski mravi na koje nesmiješ stati inače si mrtav, Matt je nekako samo nestao, stvarno sam se začudila, i bojala al sam se sakrila u grmlje gdje nisu bili ti mravi. Netko me je zvao da izađem jer ima neka mjesta gdje se može stati, gdje nema mravi, iskreno bojala sam se al ipak sam to učinila,kad sam došla do kućice od jednom je niodkud izašao dinosaur! Trčala sam do kučicea
,a kad sam došla do tog hotela i u svoju sobu, al bila sam malo začuđena moj ormar je bio otvoren, u njemu je bila rupa, tamo sam ušla i vidjela Matt Davisa, iskreno on je bio čitav(ajmo reči), al na ono što sam se iznenadila, je da nije imao onu stvar, nije imao ništa samo je bilo zaobljeno Make me wanna die ._. ♥ 3616433288 Ja sam se htjela pukniti smijati, što sam i napravila. Odjednom se stvorio moj bratić Petar s kojim sam bila ovdje i on kad je to vidio samo se puko smijati, a Matt je bio mrtav-hladan. Ispitivali smo ga svakakve stvari o tim mravima al on nije ništa htjeo pošteno odgovoriti. Nikada nije dokraja dovršio rečenicu, al' nam je ipak dao neke tablete protiv tih mravi. Izašli smo i nekako ušli u auto i krenuli kući.
Iskreno mi je najjače to šta Matt nema u snu XDD

2Make me wanna die ._. ♥ Empty Re: Make me wanna die ._. ♥ Sun Aug 19, 2012 1:24 am

legohouse.

legohouse.
I see some sweat on you
I see some sweat on you

Dragi dnevniče,

Da, dosadno mi je, i neznam šta da radim od ovog dosadnooog života! Neda mi se van iskreno, al moram se pohvaliti da je bilo super ipak vani ovih dana. Jel želiš iskreno zašto neželim iči u park? Zato što je tamo Marina. Koja me S-T-R-A-Š-N-O nervira i s kojom sam u svađi.

Make me wanna die ._. ♥ No_reason_to_stay_bild_3_large
Make me wanna die ._. ♥ Tumblr_m5qf11foGe1r2qmwho1_500_large

E da, da ti kažem, znaš onaj san što sam ti pričala. Ipak sam morala pogledati na Sanjarici. Al neznam dal da upče vjerujem u to? Ipak nisam osoba koja vjeruje u ta ajmo reči sranja.. Nepiše mi se baš dobro. Za onog Dinosaura - sljede promjene, a za Golotinju - siromaštvo.

Make me wanna die ._. ♥ Tumblr_m8zxu9hE4J1rw6kdeo1_500_large

Počela sam gledati TW(Teen Wolf)odlična je serija!!! Naj su mi Allison i Derek, pa Stiles, Scott, Jackson, Lydia:3

Make me wanna die ._. ♥ Tumblr_m8o7saZ6Ae1rcopfzo1_500_large

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum