You are not connected. Please login or register

Ostalu mu šest meseci života!

+5
fallen.unicorn
Prince High
-wildone-
immortality.
stella luna.
9 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Ostalu mu šest meseci života! Empty Ostalu mu šest meseci života! Mon Aug 06, 2012 1:15 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ostalu mu šest meseci života! Macaulay-Culkin
Pre nekoliko dana objavili smo tvrdnje portala Radar Online da je Macaulay Culkin zavisnik o heronu, a njihove tvrdnje potkrepio je i tabloid National Enquirer!

Kako piše ovaj tabloid, Culkin je težak slučaj zavisnika o heroinu ali i tabletama. Sve to počelo je pre 18 meseci, kada je raskinuo sa Milom Kunis, nakon višegodišnje veze.

Zanimljivo je da je tabloid na svojoj zvaničnoj web stranici postavio obaveštenje i molbu, kojom 31-godišnjeg glumca pozivaju da potraži profesionalnu pomoć. “Nadamo se da će naša dramatična naslovna strana biti poziv na buđenje bivše dečije zvezde. Verujemo da mora da uradi sve što treba kako bi dobio tretman koji mu je očajnički potreban i koji mu može spasiti život,” navodi se u saopštenju.
Ostalu mu šest meseci života! Macaulay-culkin-national-enquirer-cover-e1344160148572
Tabloid je objavio i potresnu priču roditelja glumčeve bliske prijateljice Elijah Rosello, koja je u martu preminula zbog posledica droge u 24. godini života. Njih dvoje su se navodno zajedno drogirali, a njena smrt mu je takođe teško pala. Glumčev predstavnik za medije još jednom je demantovao ove navode, označivši ih kao lažljive i uvredljive, ali bez nekog većeg komentara.
tracara.com

2Ostalu mu šest meseci života! Empty Re: Ostalu mu šest meseci života! Mon Aug 06, 2012 2:00 am

immortality.

immortality.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Joooj Boze, strasno, bas mi je zao :(

http://www.bruno-mars.biz

3Ostalu mu šest meseci života! Empty Re: Ostalu mu šest meseci života! Mon Aug 06, 2012 2:03 am

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Aaaa strasnooo :(

4Ostalu mu šest meseci života! Empty Re: Ostalu mu šest meseci života! Mon Aug 06, 2012 2:09 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Jao,bože.:(

5Ostalu mu šest meseci života! Empty Re: Ostalu mu šest meseci života! Mon Aug 06, 2012 3:45 am

Prince High

Prince High
Admin
Admin

Uzas, bas mi je zao. Nikom da se ne desi. :/

https://fabulous-explosion.forumcroatian.com

6Ostalu mu šest meseci života! Empty Re: Ostalu mu šest meseci života! Mon Aug 06, 2012 5:32 am

fallen.unicorn

fallen.unicorn
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Katastrofa,mnogo mi je zao,a mogao je da postane veoma uspesan glumac da nije poceo sa tim. :(

7Ostalu mu šest meseci života! Empty Re: Ostalu mu šest meseci života! Mon Aug 06, 2012 8:41 am

MissNothing

MissNothing
So, you're new here?
So, you're new here?

nisam znala da je bio sa Milom :O
čoveče baš mi ga je žao,nije trebao to da dozvoli sebi :/

http://one-direction.forumotion.eu/forum

8Ostalu mu šest meseci života! Empty Re: Ostalu mu šest meseci života! Mon Aug 06, 2012 10:14 am

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Užasno,stv!
Kad sam ovo pročitala,ostala sam bez komentara!

9Ostalu mu šest meseci života! Empty Re: Ostalu mu šest meseci života! Mon Aug 06, 2012 12:50 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ah Mila, cura koju bi svaki dečko poželio :)) <33
Nego, žao mi ga je. :/ ali novije vijesti kažu da to nije istina te da je bio na vjenčanju Natalie Portman i da je sasvim u redu. ;)

10Ostalu mu šest meseci života! Empty Re: Ostalu mu šest meseci života! Tue Aug 07, 2012 6:40 am

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Aj ;/
Nije sebi to nikako trebao dozvoliti. Bas mi ga je zao.

11Ostalu mu šest meseci života! Empty Re: Ostalu mu šest meseci života! Mon Aug 13, 2012 2:01 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum