You are not connected. Please login or register

Rihanna poručila Paris Hilton: Dalje ruke od Chrisa Browna!

+3
heartbreaker.♥
love.kills♥
stella luna.
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Rihanna poručila Paris Hilton: Dalje ruke od Chrisa Browna! FFN_CHP_Brown_Chris_072512_50843025
Paris i Chris ludo su se zabavljali u jednom klubu u Kanu, a bogatašica je činila sve ni bi li zavela pevača.
Rihanna poručila Paris Hilton: Dalje ruke od Chrisa Browna! Ffnchpbrownchris07251250
“Paris misli da je Chris Brown jako zgodan i želi da bude s njim. Ona voli loše momke, a on je loš do kostiju”, rekao je jedan prijatelj Paris Hilton za Radar Online. Sa druge strane časopis Now! prenosi kako je Rihanna zbog svega jako ljuta. Jedan izvor je povodom svega izjavio: “Poludela je kad je videla fotke Chrisa sa Paris. Preko zajedničkih prijatelja poslala je poruku Paris da je prešla liniju i da se kloni Chrisa.

Mi i ne krivimo Paris, pošto niko živi i ne zna u kakvom su tačno odnosu Chris i Rihanna!

Bravo.rs

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Mi i ne krivimo Paris, pošto niko živi i ne zna u kakvom su tačno odnosu Chris i Rihanna!

Slažem se sa ovom rečenicom!

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

together.forever♥ wrote:
Mi i ne krivimo Paris, pošto niko živi i ne zna u kakvom su tačno odnosu Chris i Rihanna!

Slažem se sa ovom rečenicom!

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ako ima nešto izmedju Riri i Chrisa,onda je okej što se ljutila,ipak ga 'voli',ljubomorna je i to je normalno.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Rihanna nikad nece shvatiti da se Chris nece promeniti

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Slazem see,previse mu veruje,a ne bi trebalo

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Jao, jao. ://

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum