You are not connected. Please login or register

Razorio brak: Voditeljku zbog veze s Harryjem Stylesom napustio muž

+6
Marco.Essential♥
heartbreaker.♥
stella luna.
Nora
immortality.
love.kills♥
10 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Razorio brak: Voditeljku zbog veze s Harryjem Stylesom napustio muž FFN_FLYNETUKFF_LEEDS_PARTY_072212_50839791
Radio voditeljka Lucy Horobin i njen muž su odlučili da okončaju svoj brak nakon što je u javnost procurela informaciju da je ona bila u vezi s Harryjem Stylesom.
Razorio brak: Voditeljku zbog veze s Harryjem Stylesom napustio muž O-lucy-horobin-570
The Mirror tvrdi da su 33-godišnja Lucy i njen već bivši muž Oliver (31) odlučili da nema više svrhe da budu zajedno. Jedan izvor je izjavio za novine: “Ollie i Lucy su odlučili da okončaju brak. Oboje su vrlo tužni ali veruju kako je bolje da ostanu samo prijatelji. Ollie je pokušao da joj oprosti i zaboravi na sve. Lucy su napali Harryjevi fanovi kad se priča pročula a on ju je branio. Ipak, stres je na kraju postao nepodnošljiv. Svađali su i shvatili kako je bolje da se raziđu”.

immortality.

immortality.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Boze Gospode..nadam se da ima grizu savesti zbog toga...debil, jos malo pa bi mogla i majka da mu bude...kreten

http://www.bruno-mars.biz

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa nije dečko kriv. On pada na starije tete, a ona očito nije mislila na muža kada je bila s njim :P

immortality.

immortality.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Po tebi samo je ona kriva, oboje su krivi, ne samo ona. On je mogao da je odbije, ali nije. Sad mi je jos vise postao antipatican..gadi mi se.

http://www.bruno-mars.biz

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nisam ja rekla da on nije kriv, ali boli njega. Sada ona sama mora snositi posljedice, ali sama se dovela u takvu situaciju? Nije li?

immortality.

immortality.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Naravno da ga je briga, jer je razmazeno deriste, da je dobra osoba ne bi to uradio. I slazem se sa tim da je trebala da razmislja.

http://www.bruno-mars.biz

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

nora. wrote:Nisam ja rekla da on nije kriv, ali boli njega. Sada ona sama mora snositi posljedice, ali sama se dovela u takvu situaciju? Nije li?

Slažem se sa tobom.Zabolje sad njega za nju xD

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

U potpunosti se slažem sa Norom.

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Ja se sa Milicom slažem! :)

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

E štaćeš jbg xD
Da je ona voljela tog muža,ne bi imala aferu sa Harry-em:)

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Krivi su oboje...ali mozda ipak malo vise ona jer kao sto je rekla Milica-Harry je razmazeno deriste i ocigledno ne razmislja o posledicama svojih postupaka...
a ona je odrasla zena,samo se ovako obrukala...a normalno je da je njega briga kad se ponasa kao da nema mozga

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

U toj situaciji su svi bolidi - ovo da nazovemo deriste koje nije razmisljao o posledicama, voditeljka koja se obrukala, i muz koji je uopste bio s njom.

https://weheartit.com/KrisVukovic

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Za prevaru je potrebno dvoje. Ipak, ova Lucy je, trebalo bi, da bude pametnija i stane na stranu razuma, a ne da je zavede dečko duplo mlađi od nje. Oboje je trebalo da razmišljaju o posledicama. Harryja na kraju krajeva ni ne zanima. Ima toliko devojaka koje ga žele i može da izlazi sa kojom hoće, a ona je ipak na mnogo većem gubitku od njega.

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa oboje su po malo krivii

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum