You are not connected. Please login or register

U radu je spas: Nesrećna Kristen Stewart se zatrpava poslom da bi zaboravila Roba

+4
stolen heart.
Nora
Djavo.
love.kills♥
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

U radu je spas: Nesrećna Kristen Stewart se zatrpava poslom da bi zaboravila Roba 10
Kristen Stewart je sebi napravila veliki problem zbog afere s režiserom Rupertom Sandersom a ona se sa njim bori tako što radi više nego ikad.

Jedan insajder otkrio je za magazin Look: “Ona se potpuno posvetila poslu, očajnički želi da ostane zauzeta.” Ovakva izjava ipak dolazi kao iznenađenje – Kristen je ovih dana odustala od uloge u filmu “Cali” a nije se pojavljivala na promociji svog novog filma “On the Road”, delom i zato što bi morala da se vidi sa Tomom Strurridgeom, Robovim najboljim prijateljem.

Najveći problem svakako će biti promocija novog “Twilighta”. Trenutno se razmišlja o tome da Rob i Kristen posećuju različite premijere širom sveta, kao i da ne odgovaraju na pitanja vezana za aferu.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

A sta to ona radi ako ne snima nista?

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Sama se dovela u takvu situaciju i sada neka se vadi iz nje kako god zna. Meni je uopće nije žao!

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Nije mi je uopće žao.
Njezina krivica.

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Slažem se sa Norom. Sledeći put neka mućne glavom pre nego što napravi neku grešku koja će je koštati mnogo čega.

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

nora. wrote:Sama se dovela u takvu situaciju i sada neka se vadi iz nje kako god zna. Meni je uopće nije žao!

Slažem se.

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Sama je kriva..Nek radi sad sta hoce

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

nora. wrote:Sama se dovela u takvu situaciju i sada neka se vadi iz nje kako god zna. Meni je uopće nije žao!

https://weheartit.com/KrisVukovic

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ni meni je nije uopšte žao!

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum