You are not connected. Please login or register

VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev

+3
Djavo.
stolen heart.
love.kills♥
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Empty VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Wed Aug 15, 2012 4:24 am

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Ninafashion5-4003099385870522772
Kao što verovatno već znate, prelepa Nina Dobrev je na naslovnici septembarskog izdanja FASHION magazina i oni su nam dali uvid kako je to sve izgledalo na njenom fotografisanju kao i koje preparate za kosu i koju šminku su koristili, a takođe možete saznati nešto više i o odeći koju je nosila.

Izvor: vampires.rs

2VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Empty Re: VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Wed Aug 15, 2012 5:09 am

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Oh, prelepa jee. *__* jhwgugrig

3VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Empty Re: VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Wed Aug 15, 2012 5:11 am

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Prelijepoa je *____________*

4VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Empty Re: VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Wed Aug 15, 2012 5:30 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Meni i nije nesto...nikad mi nije bila neka posebna lepotica

5VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Empty Re: VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Wed Aug 15, 2012 5:41 am

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

prelepa jeeee

6VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Empty Re: VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Wed Aug 15, 2012 6:02 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Meni i nije nesto...nikad mi nije bila neka posebna lepotica

7VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Empty Re: VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Wed Aug 15, 2012 7:35 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ljepotica :))

8VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Empty Re: VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Wed Aug 15, 2012 7:52 am

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ma predivna je :3

9VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Empty Re: VIDEO: Iza scena sa Ninom Dobrev Sat Aug 25, 2012 12:20 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum