You are not connected. Please login or register

Fotka koja bi mogla uništiti puno samopouzdanja?

+2
stolen heart.
love.kills♥
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Fotka koja bi mogla uništiti puno samopouzdanja? 0545007.69
Kada zvijezde na društvenim mrežama objavljuju svoje fotografije kako bi se hvalile svojim izgledom - to je jedno, ali kada neka od njih objavi fotku neke druge i to samo zato da joj udijeli komplimente, e onda je to - nešto novo!

Rihanna , koja na svom Twitter profilu svako malo oduševi svoje obožavatelje nekom seksi fotkom sebe, ovaj put objavila je fotografiju jedne druge poznate ljepotice - Beyoncé!

Pjevačica na fotografiji ima bujan dekolte u prvom planu u glamuroznoj šljokičastoj haljini, a Rihanna je ispod fotke napisala: 'Ova jedna fotografija mogla bi uništiti samopouzdanje cijele jedne nacije.'

Nekim se Rihanninim obožavateljima nije svidjela dotična fotka njene kolegice, komentirali su da je inače ljepša.


Izvor:Hot.hr

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ne znam šta je to toliko strašno. RiRi je samo rekla ono što ona misli. Nije ni vređala Beyonce niti je bilo šta loše rekla na njen račun, osim ako ovo nije bilo nešto u sarkastičnom smislu, ali ja ne kontam. O.o

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ni ja ne razumem smisao ovoga ali dobro...vidi se da Rihanna postuje Beyonce(iako ona ima i mnogo boljih slika)

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

bitch_x wrote:Ne znam šta je to toliko strašno. RiRi je samo rekla ono što ona misli. Nije ni vređala Beyonce niti je bilo šta loše rekla na njen račun, osim ako ovo nije bilo nešto u sarkastičnom smislu, ali ja ne kontam. O.o

bas tako

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

-wildone- wrote:
bitch_x wrote:Ne znam šta je to toliko strašno. RiRi je samo rekla ono što ona misli. Nije ni vređala Beyonce niti je bilo šta loše rekla na njen račun, osim ako ovo nije bilo nešto u sarkastičnom smislu, ali ja ne kontam. O.o

bas tako

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

kitten. wrote:
-wildone- wrote:
bitch_x wrote:Ne znam šta je to toliko strašno. RiRi je samo rekla ono što ona misli. Nije ni vređala Beyonce niti je bilo šta loše rekla na njen račun, osim ako ovo nije bilo nešto u sarkastičnom smislu, ali ja ne kontam. O.o

bas tako

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ma to u se novinari raspisali kao da se Rihanna uvaljuje Bey što nije istina jer su one prijateljice. Bože pa Riri i Jay rade zajedno, on ju je otkrio itd.

Mh. gluposti, a B je predivna na slici :DD

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum