You are not connected. Please login or register

Venčanje? Kakvo venčanje? Jessica Biel i dalje ne zna kako će izgledati njena svadba!

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Venčanje? Kakvo venčanje? Jessica Biel i dalje ne zna kako će izgledati njena svadba! SIPA_sipausa30081332_000218
Iako će u skorije vreme ući u brak sa svojim verenikom Justinom Timberlakeom, glumica kaže da baš ništa ne zna o svom venčanju.
Venčanje? Kakvo venčanje? Jessica Biel i dalje ne zna kako će izgledati njena svadba! Sipasipausa3008133200022
Iako mnoge devojke sanjaju o danu svog venčanja, Jessici to trenutno uopšte ne pada na pamet. “Uzbudljivo je to, ali nemam vremena da mislim o tome, da budem iskrena!”, rekla je. “Ali super je samo uživati u tome i prići svemu lagano.” Na pitanje kako će venčanje izgledati, Jessica je iskreno odgovorila: “Nemam predstavu…Ja nisam od onih ljudi koji mnogo računa vode o detaljima. Nikad ne kažem ‘Ovo mora da bude ovako’ – više razmišljam o velikim idejama…verovatno ću dati ideju i ostaviti da se ona razradi.”


Izvor: bravo.rs

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Nije mi jasno kako ne zna kako njeno vencanje treba da izgleda,mada dobro mozda nije imala vremena da razmislja o tome...ja za svoje vec znam :3

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Nije mi jasno kako ne zna kako njeno vencanje treba da izgleda,mada dobro mozda nije imala vremena da razmislja o tome...ja za svoje vec znam :3

Nema on vremena kao mi xD

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa dobro, još su mladi. Biti će vremena za vjenčanje ;)

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum