You are not connected. Please login or register

Miley i Liam (ni)su u sukobu zbog devojke?

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Miley i Liam (ni)su u sukobu zbog devojke? Empty Miley i Liam (ni)su u sukobu zbog devojke? Sun Aug 19, 2012 12:28 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Miley i Liam (ni)su u sukobu zbog devojke? SIPA_sipausa30079774_000007
Star magazin prenosi svedočenje jednog Mileyinog prijatelja kojoj se nimalo ne sviđa što je Liam pokazao naklonost prema svojoj staroj ljubavi, Teresi Palmer.
Miley i Liam (ni)su u sukobu zbog devojke? Sipasipausa3007940800012
Liam je navodno u šali rekao Miley kako mu se Teresa uvek dopadala, ali njegovoj devojci se ta izjavila uopšte nije svidela. “Jako su se svađali zbog toga”, tvrdi insajder, rekavši da je Miley zamrzela Teresu, baš kao i njeni prijatelji.
Miley i Liam (ni)su u sukobu zbog devojke? Sipasipausa3007723300002
Sa druge strane, neimenovani izvor rekao je za Gossip Cop da je cela priča besmislena. Miley je već morala da se brani od tvrdnji kako je ljubomorna na Jennifer Lawrence.

Bravo.rs

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ja stvarno ne razumijem Miley.. Rekao je da mu se cura uvijek sviđala. Što je tu toliko strašno da se oko toga treba svađati?!

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ne mora da znači da je ovo tačno.Ima dosta tih ˝bliskih˝ izvora.Ja mislim da je ovo neko izmislio samo da bi im narušio vezu.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ne znam sta da mislim osim da je Miley ocigledno jako ljubomorna osoba ako je sve ovo tacno

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum