You are not connected. Please login or register

Rijanine izjave šokirale američku javnost!

+5
Nora
stolen heart.
Uptown Girl
stella luna.
RiRi
9 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

RiRi

RiRi
Just saying, you can do better
Just saying, you can do better

Rijanine izjave šokirale američku javnost! Rihanna-22011

Izjave koje je Rijana dala u intervjuu kod Opre, podigle su na noge razne udruženja koje se bave problemom nasilnih veza.
Američka javnost optužila je Rijanu da šalje opasnu poruku žrtvama porodičnog nasilja. Naime, u razgovoru s Oprom Vinfri, Rijana je priznala kako joj nedostaje bivši dečko koji ju je pretukao pre tri godine. Usto ga je i opravdavala rekavši kako je počinio grešku te kako je slab i treba pomoć.
Te njene izjave podigle su na noge različita udruženja koje smatraju da je njima umanjila ozbiljnost nasilnih veza.
-Rijanin slučaj jasno pokazuje emotivnu kompleksnost žene koja je bila zarobljena u nasilnoj vezi. Kao društvo moramo prestati dopuštati da se takvo ponašanje doživljava normalnim - istaknula je Vivienne Hejs iz udruženja Women's Resource Centre.
Rijana je u razgovoru rekla da je u razdoblju kada ju je pretukao, više bila zabrinuta za njega nego za sebe. Ta izjava, smatraju predstavnici udruženja, izuzetno je opasna i pokazuje da žrtva traži opravdanje za svog zlostavljača.

izvor: ATA Stars

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Svakoga je to šokiralo xD

Uptown Girl

Uptown Girl
Just saying, you can do better
Just saying, you can do better

Ja nju ne razumijem, pa da sam ne znam kako zaljubljena, ne bi dozvolila da me netko prebije na mrtvo ime.
Ne znam što reći.

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Uptown Girl wrote:Ja nju ne razumijem, pa da sam ne znam kako zaljubljena, ne bi dozvolila da me netko prebije na mrtvo ime.
Ne znam što reći.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Da, šalje krivu poruku, ali to je njena odluka. Ako ga voli ako mu vjeruje neka mu se vrati, mi tu ništa ne možemo.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

nora. wrote:Da, šalje krivu poruku, ali to je njena odluka. Ako ga voli ako mu vjeruje neka mu se vrati, mi tu ništa ne možemo.
slazem se

i love gd

i love gd
So, you're new here?
So, you're new here?

strašno

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Dopizdila mi je više!

immortality.

immortality.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Uptown Girl wrote:Ja nju ne razumijem, pa da sam ne znam kako zaljubljena, ne bi dozvolila da me netko prebije na mrtvo ime.
Ne znam što reći.
Tacno.

http://www.bruno-mars.biz

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum