You are not connected. Please login or register

Koristi priliku: Rihanna flertuje sa Robertom Pattinsonom

+2
Djavo.
∀phrodite.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Koristi priliku: Rihanna flertuje sa Robertom Pattinsonom Rrp-1

Kako prenosi časopis OK!, Rihanni se Rob oduvek dopadao, a sad kad je sam, ona planira da učini neke konkretne korake.

Koristi priliku: Rihanna flertuje sa Robertom Pattinsonom Rrp-2

Jedan njen prijatelj rekao je za časopis: “Sreli su se nekoliko puta na dodelama raznih nagrada prethodnih godina. RiRi misli kako je on jako sladak, ali ništa nije pokušavala jer je bio u vezi s Kristen – nije njen stil da krade nečijeg muškarca. Ona je nabavila Robov broj telefona od zajedničkog prijatelja i slala mu je seksi, zabavne poruke da bi ga razvedrila. U početku, Rob je mislio kako se neko šali s njim. Na kraju, Rihanna ga je uverila kako je baš ona poslala SMSove, ali on je za sad odbija.”

Koristi priliku: Rihanna flertuje sa Robertom Pattinsonom Rrp-3

Ipak, njegovi prijatelji smatraju kako je vreme da glumac zaboravi Kristen i pronađe novo žensko društvo, što bi mogla da bude RiRi. “Rihanna bi jako volela da ga vidi, a Robovi prijatelji mu govore kako je vreme da ponovo počne da uživa u životu. Ko može bolje da ga oraspoloži od Rihanne?”

bravo.rs

https://weheartit.com/KrisVukovic

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Fuj!njih dvoje nikako!

legohouse.

legohouse.
I see some sweat on you
I see some sweat on you

Pa neznam, nebi bilo loše, al mislim da njemu najbolje pristaje Kristen. Al ga je ona prevarila tak da. Kako oče ionako nisam fan.

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Hahah, što da ne. Niko ne kaže da to mora da bude neka ozbiljna veza, mali flert nikom neće škoditi. Mislim da bi Rob zaista trebalo da zaboravi Kristen, nakon onoga što mu je uradila. Da li će to biti sa RiRi ili sa nekom drugom, nbt. Samo da bude srećan. ;-)

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

stolen heart. wrote:Hahah, što da ne. Niko ne kaže da to mora da bude neka ozbiljna veza, mali flert nikom neće škoditi. Mislim da bi Rob zaista trebalo da zaboravi Kristen, nakon onoga što mu je uradila. Da li će to biti sa RiRi ili sa nekom drugom, nbt. Samo da bude srećan. ;-)
Tako je!

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Zar ona nije neki dan rekla da voli Chrisa? xD

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Zakljucano!

https://weheartit.com/KrisVukovic

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum