You are not connected. Please login or register

Perrie Edwards o glasinama koje prate Zayna: “Teško je, ali verujem mu”

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Perrie Edwards o glasinama koje prate Zayna: “Teško je, ali verujem mu” Tumblr_m7qhkf4phs1r68o0qo4_1280
Iako su u vezi tek par meseci, Perrie i Zayn konstantno su suočeni sa raznim glasinama. Ipak, mlada pevačica kaže da 100% veruje svom dečku.
Perrie Edwards o glasinama koje prate Zayna: “Teško je, ali verujem mu” Ayo-zofcmaaeexfjpg-large
Ranije ove nedelje pojavile su se glasine da Zayn nije veran svojoj devojci a to je bio glavni razlog zbog čega mu je “pukao film”, pa je na kratko napustio Twitter. Ni Perrie nije lako da čita kako Zayn traži brojeve telefona od devojaka i poziva ih u svoju sobu, ali je za The Sun rekla kako nije ljubomorna. “Mislim da je to smešno. Morate verovati jedno drugom. Zayn i ja smo vrlo srećni. Viđamo se prilično često, osim kad je u Americi. Zaista je teško, ali verujem mu.”
Perrie Edwards o glasinama koje prate Zayna: “Teško je, ali verujem mu” Aypabvtcmaexpcrjpg-large
Perrie otkriva i na koji način uspeva da održi kontakt sa Zaynom kad su razdvojeni: “Morate zvati jedno drugo i slati poruke i pričati šta ste radili tog dana, takve stvari. Kad ne pričate s nekim, onda vam taj neko fali.” Ona kaže i da nije problem što je deo Directionera konstantno vređa: “Što se tiče fanova, uvek će biti poneki loš komentar, ali jednostavno morate da ga ignorišete. Otprilike, jedan od 100 komentara je negativan. Čitam samo one pozitivne – većina ljudi je srećna što smo mi u vezi.”

Bravo.rs

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lijepo što mu vjeruje iako ja ne bih bila tako sigurna da sam na njenom mjestu.

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Njen dečko i njena je stvar da li će mu verovati ili ne. Mislim da je lepo što ona ima poverenja u njega i pored svih glasina, jer onda znači i da ga stvarno voli. Ja iskreno ne verujem da bi on nju prevario.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Jadna ti sto mu verujes

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Jadna ti sto mu verujes
Hahaha xD Dobro kažeš.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum