You are not connected. Please login or register

Seal otkrio:Heidi Klum me varala!

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Seal otkrio:Heidi Klum me varala! Empty Seal otkrio:Heidi Klum me varala! Sun Sep 02, 2012 10:33 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Seal otkrio:Heidi Klum me varala! Seal_i_heidi_klum_short
Najšokantniji raskid ove godine verovatno je bio onaj između Seala i Heidi Klum, a na pitanje zašto su se rastali konačno smo dobili odgovor!

Tamnoputi pevač juče je otkrio da ga je manekenka varala sa telohraniteljem Martinom Kristenom neposredno pre nego što su rešili da se rastanu. “Voleo bih kada bi Heidi pokazala malo više stila i poštovanja i da je barem sačekala da se razdvojimo pre nego što počne da se zbližava sa poslugom, kako je bilo. Mislim da sada imate odgovor na pitanje koje ste postavljali prethodnih sedam meseci,” rekao je Seal, a prenosi TMZ.

Heidina prevara veliki je šok za sve jer je upravo Seal prethodnih meseci predstavljan kao zavodnik i raskalašni momak! Šta vi mislite o tome? Recite nam u komentarima!

Bravo.rs

2Seal otkrio:Heidi Klum me varala! Empty Re: Seal otkrio:Heidi Klum me varala! Mon Sep 03, 2012 8:37 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Mozda su oboje varali xD

3Seal otkrio:Heidi Klum me varala! Empty Re: Seal otkrio:Heidi Klum me varala! Mon Sep 03, 2012 10:33 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Mozda su oboje varali xD

4Seal otkrio:Heidi Klum me varala! Empty Re: Seal otkrio:Heidi Klum me varala! Tue Sep 04, 2012 12:35 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Mozda su oboje varali xD

5Seal otkrio:Heidi Klum me varala! Empty Re: Seal otkrio:Heidi Klum me varala! Fri Oct 05, 2012 6:40 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum