You are not connected. Please login or register

Lana Del Rey želi da se oproba na filmu

+3
Prince High
Djavo.
Marco.Essential♥
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Lana Del Rey želi da se oproba na filmu Empty Lana Del Rey želi da se oproba na filmu Tue Sep 04, 2012 6:36 am

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lana Del Rey želi da se oproba na filmu Article_big_1344536984lana_del_rey

Pevačica priznaje da "nije u elementu" kad je na pozornici.
Lana Del Rey je izjavila da bi želela da radi u filmskoj industriji.
U razgovoru za Vogue Australia pevačica je izjavila da bi svet filma bio "sretno mesto" za nju: "Kad sam počinjala, zamišljala sam da pišem muziku za filmove - a to je ono što i sada radim. Sretna sam u tome. Nadam se da ću se okušati u pravom filmskom svetu - i ostati tamo. To bi za mene bilo sretno mesto".
Del Rey je otkrila i da se na pozornici često oseća neugodno: "Volim da se bavim pesmama - tu se osećam "kod kuće", ali kad se popnem na pozornicu, osećam da nisam u svom elementu. Ponekad moram da kleknem jer mi kolena previše drhte, ili dodirujem ljude u publici, jer ne znam šta bih drugo. Lepo je što se neki onda sažale i bacaju mi plišane igračke!"
Prošlog meseca na internet su iscurile tri nove pesme Lane Del Rey: "Big Bad Wolf", "Playing Dangerous" i "Afraid". Takođe, proširile su se vesti da je pevačica potpisala sponzorski ugovor s kompanijom Jaguar za promociju njihovog novog sportskog automobila.
Del Rey se trenutno pojavljuje u reklamnoj kampanji za jesenju kolekciju švedske kompanije H&M. U tim reklamama Lana se pojvljuje u džemperu od ružičaste angore, majicama s cvetnim uzorkom i nizu pletenih topova pastelnih boja i kožnim pantalonima. H&M će lansirati u okviru kampanje i video u režiji Johana Rencka. U tom videu, Lana Del Rey će obraditi pesmu Bobbyja Vintona iz 1963., "Blue Velvet". Spot će biti lansiran na sajtu kompanije H&M-a 19. septembra, a skraćena verzija emitovaće se kao reklama na televiziji.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

A ne,ona je savrsena pevacica...zasto je tako nesigurna?
Ljubav mala <3

Prince High

Prince High
Admin
Admin

Da, ona je savrsena. Ali siguran sam da bi se odlicno snasla i na nekom filmu. :)

https://fabulous-explosion.forumcroatian.com

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Verujem da bi se odlično snašla na filmu.:)

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nisam imala pojma da je tako nesigurna :\
Ne razumem zasto,jer stvarno predivno peva <3!
Sigurno sam i da bi se snasla u filmovima :)

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

Mislim da ne treba da ide u glumice.
Ima savršen glas i treba da ostane na tome.

http://kazandmatt.tumblr.com

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

fakeGenius. wrote:Mislim da ne treba da ide u glumice.
Ima savršen glas i treba da ostane na tome.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum