You are not connected. Please login or register

Zac Efron: “Ljudi su mislili da sam lud”

+2
$AnjA
stella luna.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Zac Efron: “Ljudi su mislili da sam lud” SIPA_00642797_000019
Zac Efron se proslavio serijalom “High School Musical” filmova, ali je odlučio da se posveti ozbiljnijim ulogama, zbog čega su ga mnogi kritikovali.
Zac Efron: “Ljudi su mislili da sam lud” Sipa00642797000004
Zac kaže da su ga svi gledali s nevericom nakon što je saopštio kako više ne želi da se pojavljuje u HSM filmovima. Kako prenosi Daily Star, glumac je rekao: “Trebali ste videti reakcije ljudi. Oni su bili u fazonu ‘Jesi li ti lud?’ Nisu kapirali.”
Zac Efron: “Ljudi su mislili da sam lud” Sipa00642797000021
On kaže kako želi da ostane dobar dečko i ima dugu i uspešnu karijeru, nalik na onu Toma Cruisea. “Tom je neko na koga se ugledam i kome se divim. Posmatram svaki izbor koji napravi i vidim ga kao osobu koja uvek traži izazov”, rekao je. “On je zabavan za gledanje, harizmatičan je i čini se kao dobar momak – definitivno je neko čiji bih uspeh želeo da ponovim.”

Bravo.rs

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Drago mi je sto je odlucio na vreme da se ozbiljno da se bavi glumom :) Ipak niko ne moze zauvek da ostane u Disney-ju :P

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

$AnjA wrote:Drago mi je sto je odlucio na vreme da se ozbiljno da se bavi glumom :) Ipak niko ne moze zauvek da ostane u Disney-ju :P

Slažem se.:)

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

$AnjA wrote:Drago mi je sto je odlucio na vreme da se ozbiljno da se bavi glumom :) Ipak niko ne moze zauvek da ostane u Disney-ju :P
agree

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Drago mi je da ima uspješnu karijeru i nakon HSM-a :)

immortality.

immortality.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ma budale, samo zato sto hoce da se odvoji od HSM-a ljudi ga smatraju ludim, oni su ludi. Normalno je sto hoce da igra u ozbiljnijim filmovima, i drago mi je zbog toga.

http://www.bruno-mars.biz

Prince High

Prince High
Admin
Admin

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:
$AnjA wrote:Drago mi je sto je odlucio na vreme da se ozbiljno da se bavi glumom :) Ipak niko ne moze zauvek da ostane u Disney-ju :P
agree
Zac Efron: “Ljudi su mislili da sam lud” 650269930

https://fabulous-explosion.forumcroatian.com

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum