You are not connected. Please login or register

MTV vam predstavlja specijal "One Direction: My First Time"

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

MTV vam predstavlja specijal "One Direction: My First Time" Article_big_1346855073one_direction_MTV

susret debi nastupu benda na 2012 MTV Video Music Awards, poledajte kako se popularni 1D uz pomoć starijih kolega pripremaju za jedan od svojih najvećih nastupa do sada...
Momci iz benda One Direction ove godine će prvi put nastupiti na 2012 MTV Video Awards, a o tome koliko su uzbuđeni, o čemu razmišljaju i koji su po njima najupečatljiviji nastupi svih vremena na ovoj spektakularnoj dodeli nagrada, saznaćete u polučasovnom specijalu "One Direction: My First Time".
Harry, Liam, Zayn, Louis i Niall će se osvrnuti na nezaboravne nastupe sa prethodnih VMA dodela, kao što je izvođenje čuvene Michael Jacksonove pesme "Billie Jean" Chrisa Browna, ili kontroverzni poljubac Madonne, Britney Spears i Christine Aguilere uz pesmu "Like a Virgin".
Nema sumnje da ova petorka sa nestrpljenjem čeka da se popne na VMA pozornicu, a kako su se osećale njihove starije kolege kada su imali svoj prvi nastup na ovoj MTV dodeli, takođe ćete saznati u okviru ove specijalne emisije. Pink, Green Day i Taylor Swift će komentarisati svoja debi izvođenja i davaće korisne savete momcima iz 1D.
Dodela 2012 MTV Video Music Awards"prenosiće se uživo iz dvorane Staples Center u Los Angelesu u noći između četvrtka i petka, 6. na 7. seprembar, u 01:30. Voditelj ceremonije je Kevin Hart, a nastupiće Alicia Keys, P!nk, Green Day, Taylor Swift i One Direction.
"One Direction: My First Time" - premijera: petak, 7. septembar u 21:40
Repriza: subota u 22:30 i nedelja 12:10

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Lijepo,ali ima mnogo boljih muzičara koji su zaslužili specijal osebi.

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nastupaju prvi put i mislim da je lepo od MTV-ja što je priredio ovako jedan specijal.
Mislim da su momci to zaslužili, jer su u poslednje vreme dosta toga uradili, tako da je po meni, sasvim na mestu što ih je MTV odabrao da urade ovo. :)

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

kitten. wrote:Lijepo,ali ima mnogo boljih muzičara koji su zaslužili specijal osebi.
Slazem se...ima nekih muzicara koji su godinama na sceni i koji su mnogo vise doprineli muzici pa nisu imali svoj specijal
Mislim sve je to lepo,ali stvarno su poceli da preteruju sa 1D

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Baš lijepo,lijepo im je počela karijera:)

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

stolen heart. wrote:Nastupaju prvi put i mislim da je lepo od MTV-ja što je priredio ovako jedan specijal.
Mislim da su momci to zaslužili, jer su u poslednje vreme dosta toga uradili, tako da je po meni, sasvim na mestu što ih je MTV odabrao da urade ovo. :)

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum