You are not connected. Please login or register

Odjenula haljinu koju nije lako nositi

+2
Margita
Nora
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Odjenula haljinu koju nije lako nositi Empty Odjenula haljinu koju nije lako nositi Thu Sep 06, 2012 2:10 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nije tajna da je ova reality zvijezda poznata po svojim bujnim oblinama. A sinoć ih je još jednom odlučila pokazati.
Odjenula haljinu koju nije lako nositi 60674244

31-godišnja Kim Kardashian odjenula je haljinu koja je izgledala kao stopljena s njezinim oblinama. U izazovnoj večernjoj toaleti, koja je savršeno uokvirila njezin glavni adut - grudi, pojavila se na svečanoj promociji jednog magazina u New Yorku.
Odjenula haljinu koju nije lako nositi Article-2199037-14DCB6E8000005DC-98_306x802
Odjenula haljinu koju nije lako nositi Article-2199037-14DCAC7A000005DC-766_306x802

Nakon što je nedavno s javnošću podijelila informaciju kako joj je Kanye postao stilist te iz ormara izbacio gotovo svu odjeću te više od stotinu pari cipela, jasno nam je njezino posve novo izdanje. Ne može se ne vidjeti Kanyeov utjecaj na njezinom outfitu.

No, njezin stilist, dečko i najbolji prijatelj ipak nije bio s njom sinoć na ovom eventu. Umjesto njega, društvo joj je pravio još jedan dobar prijatelj, Jonathan Cheban.

Izvor: Dnevnik. hr

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

WOW, stvarno ne bih mogla da preživim dan da nism videla kakvu je haljinu nosila. -.-'

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Margita wrote:WOW, stvarno ne bih mogla da preživim dan da nism videla kakvu je haljinu nosila. -.-'

hahahhaha,upravo sam nesto slicno htela da napisem :D

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Preljiepa je :)

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Margita wrote:WOW, stvarno ne bih mogla da preživim dan da nism videla kakvu je haljinu nosila. -.-'

Hahahah istina. Uz to ne znaš jel ružnija haljina ili ona. Msm. meni je inače Kim zgodna, ali ovdje je katastrofa.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ja stvarno ne znam kako je mogla da obuce ovako nesto....grozna je haljina

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

A tu je nestao moj čaršav! Dobro, sad bar znam gde je. -.-
Čitajte ovo kao užas.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum