You are not connected. Please login or register

Paris Jackson: “Ja nisam samo kćerka Michaela Jacksona”

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Paris Jackson: “Ja nisam samo kćerka Michaela Jacksona” SIPA_sipausa30078307_000024
Paris je ponosna na svog oca ali želi da sama izgradi svoje ime karijerom u Holivudu, priznala je za časopis Glamour.
Paris Jackson: “Ja nisam samo kćerka Michaela Jacksona” Sipasipausa3007830700001
“Volim mog tatu i ponosna sam što sam njegova kćerka”, rekla je Paris. “Samo, ne mislim da mi prija titula “MJeva kćerka”. Paris je već imala svoj glumački debi u filmu “Lundon’s Bridge and the Three Keys. “Mnogo misle da radim na ovome samo zbog tate, a ja želim da pokažem kako imam talenat i da mogu uspeti ako se potrudim. Želim da budem svoja osoba.”
Paris Jackson: “Ja nisam samo kćerka Michaela Jacksona” Sipasipausa3007830700001
Ona ističe kako je u tim nastojanjima podržava Michaelova sestra a njena tetka, La Toya Jackson. “Mnogo ljudi ne želi da budem glumica ali tetka La Toya veruje u mene. Čula me je dok sviram gitaru i pevam. Ona me stvarno ohrabruje, to je fenomenalno sa njene strane.”

Izvor:bravo.rs

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Jesi samo njegova ćerka.
Mrzim tako dečicu poznatih. Ne kontaju da imaju šansu samo zato što su im roditelji slavni, nije ništa bolja od ostalih tinejdžera -.-'

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

I da nema talenta,dobijala bi uloge zato što je ona MJ-ova ćerka.
Ja nisam volela Michaela,ali mi je ona simpatična.;)

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Margita wrote:Jesi samo njegova ćerka.
Mrzim tako dečicu poznatih. Ne kontaju da imaju šansu samo zato što su im roditelji slavni, nije ništa bolja od ostalih tinejdžera -.-'

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Margita wrote:Jesi samo njegova ćerka.
Mrzim tako dečicu poznatih. Ne kontaju da imaju šansu samo zato što su im roditelji slavni, nije ništa bolja od ostalih tinejdžera -.-'
slazem se

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum