You are not connected. Please login or register

Kao nekad: Britney i Christina Aguilera u žestokom okršaju

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Kao nekad: Britney i Christina Aguilera u žestokom okršaju SIPA_00408304_000008
Putevi Brit i Xtine ponovo će se ukrstiti jer je odlučeno da se prve epizode talent šoua X Factor i The Voice prikažu istovremeno!

“Britney se nimalo neće dopasti to što zbog Christine neće imati jednu noć za sebe”, vlasnik X Factora Simon Cowell rekao je za TMZ. “Ona će biti jako pogođena jer ke uložila srce i dušu u ovo.” Cowell kaže da je imao usmeni dogovor sa televizijom NBC koja emituje The Voice da će on biti emitovan u ponedeljak i utorak, dok je za X Factor namenjena sreda i četvrtak na televiziji Fox.

Cowell smatra da mu se televizija NBC sveti jer je njegov šou Britain’s Got Talent rasturio britansku ediciju The Voicea. “Ovi su se stvarno navadili na nas. To su prljavi trikovi. Oni ovo rade jer ne žele da ljudi vide X Factor, jer znaju koliko je dobar. Oni ne žele da publika vidi Britney Spears, oni ne žele da publika vidi Demi Lovato. Ovo je hladan, neprofesionalan način bavljena poslom.” Po svemu sudeći, očekuje nas mnogo varnica s obe strane! Koji šou vas više interesuje?

Izvor:bravo.rs

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ja ću svakako gledati X Factor.;)

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Meni je The Voice bolji jer je nekako drukčiji, a i Adam je tamo <33 ;)

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Mnogo je glupo sto se toliko plase konkurencije da su tako namestili emisije..prosto jadno :P

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Meni svejedno

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Šta god bilo, mene briga!

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum