You are not connected. Please login or register

VIDEO: Poljubac na dodjeli nagrada podigao je buru

+4
Margita
Nora
stella luna.
love.kills♥
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

VIDEO: Poljubac na dodjeli nagrada podigao je buru 0441007.48
Glavna priča s dodjele MTV-jevih videonagrada su Rihanna i Chris Brown, no ne zbog nagrada koje su osvojili, nego izmjenjivanja nježnosti pred svima.

Chris Brown i Rihanna razišli su se nakon što ju je pretukao, a sada su snimljeni kad su se poljubili ispred pozornice.

I dok neki pišu da su to bile obične čestitke, drugi su tu vidjeli nešto više.

Znajući da je Rihanna nedavno i pred Oprom Winfrey priznala da još uvijek voli Chrisa, ne bi bilo čudno da se ispostavi ono o čemu se već duže šuška – da su se pomirili.

Inače, Chris je dobio nagradu za najbolji spot muškog izvođača, dok je Rihanna osvojila priznanje za video godine za We Found Love.


Hot.hr

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Očekivano.

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Poslije poljubca,ide još jedna tura bičovanja od Chrisa ofc. ;)

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ovaj video ne radi ;)
To hoće li on nju opet udariti vidjeti ćemo, alo do tada, calm down people. ;)

Meni su bili preslatki ^^

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

~Lilac.Wine wrote:Poslije poljubca,ide još jedna tura bičovanja od Chrisa ofc. ;)

VIDEO: Poljubac na dodjeli nagrada podigao je buru 3268751438 Istina VIDEO: Poljubac na dodjeli nagrada podigao je buru 3444879605

Inače, kakvim se sve trikovima vodi MTV da ne poveruješ, kako bi im popuralna bila za dodela nagrada iliti okupljanje klovnova.

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Margita wrote:
~Lilac.Wine wrote:Poslije poljubca,ide još jedna tura bičovanja od Chrisa ofc. ;)

VIDEO: Poljubac na dodjeli nagrada podigao je buru 3268751438 Istina VIDEO: Poljubac na dodjeli nagrada podigao je buru 3444879605

Inače, kakvim se sve trikovima vodi MTV da ne poveruješ, kako bi im popuralna bila za dodela nagrada iliti okupljanje klovnova.

Slažem se.:P

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Margita wrote:
~Lilac.Wine wrote:Poslije poljubca,ide još jedna tura bičovanja od Chrisa ofc. ;)

VIDEO: Poljubac na dodjeli nagrada podigao je buru 3268751438 Istina VIDEO: Poljubac na dodjeli nagrada podigao je buru 3444879605

Inače, kakvim se sve trikovima vodi MTV da ne poveruješ, kako bi im popuralna bila za dodela nagrada iliti okupljanje klovnova.
lol!
slazem se :3

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa ako je čovjek tada izmlatio jbt,ne mora značit da će opet.Ko zna šta ga je tada snašlo,ne branim ga nimalo,trebao je u zatvor(iskreno nisam to pratila,pa nemam pojma jel bio il ne u zatvor),ali mislim da zaslužuje 2 šansu.

Miaa_____♥

Miaa_____♥
Dizajner
Dizajner

OMG, Bože sačuvaj. Ovdje ne znaš ko je luđi. Mislim ispričavam se, al meni je ovo totalno jadno. Al dobro,njihov izbor pa nek se pobiju ako treba:)

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Josipa. wrote:Pa ako je čovjek tada izmlatio jbt,ne mora značit da će opet.Ko zna šta ga je tada snašlo,ne branim ga nimalo,trebao je u zatvor(iskreno nisam to pratila,pa nemam pojma jel bio il ne u zatvor),ali mislim da zaslužuje 2 šansu.
Slažem se.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum