You are not connected. Please login or register

Avril Lavigne želi “opaku” venčanicu

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Avril Lavigne želi “opaku” venčanicu 69900
Venčanje između Avril i Chada Kroegera sve je bliže, a kanadska muzičarka obećala je da će se pojaviti u “opakoj” venčanici na svojoj svadbi.
Avril Lavigne želi “opaku” venčanicu 99732
Predstavljajući prolećnu kolekciju svoje Abbey Dawn linije odeće, ona je objasnila reporterima kako želi sama da uradi svoju venčanu haljinu. “To će biti ili nešto što ću sama dizajnirati ili ću uraditi zajedno s nekim drugim dizajnerom.” Ako je suditi po njenim dosadašnjim kolekcijama odevnih predmeta, sigurno je kako će se Avril pojaviti u nekoj nesvakidašnjoj kreaciji!

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Da,imace opaku vencanicu kao sto je i ona opaka "pankerka,rockerka"(za sta se vec izjasnjava)
Ali dobro,bas me zanima kakva ce joj biti vencanica,mada bih ja volela da je vidim u nekoj klasicnoj haljini,mozda bi joj i stajala

hotxx

hotxx
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

a šta ona glumata haha? ima 30...bože mislim bilo je to fora dok je imala 20-tak ali vrijeme je da se smiri,bar po meni.

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Da,imace opaku vencanicu kao sto je i ona opaka "pankerka,rockerka"(za sta se vec izjasnjava)
Ali dobro,bas me zanima kakva ce joj biti vencanica,mada bih ja volela da je vidim u nekoj klasicnoj haljini,mozda bi joj i stajala

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Da,imace opaku vencanicu kao sto je i ona opaka "pankerka,rockerka"(za sta se vec izjasnjava)
Je, je. Kao neka pankerica, a pjeva pop baladice -.-

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Da,imace opaku vencanicu kao sto je i ona opaka "pankerka,rockerka"(za sta se vec izjasnjava)
Ali dobro,bas me zanima kakva ce joj biti vencanica,mada bih ja volela da je vidim u nekoj klasicnoj haljini,mozda bi joj i stajala

https://weheartit.com/KrisVukovic

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum